Alanya'da kaçırılan 13 yaşındaki kız bulundu

Küçük kız ve "İntikamım kötü olacak" dediği iddia edilen 45 yaşındaki şahıs, Mahmutlar'da jandarma tarafından bulundu

Alanya'da kaçırılan 13 yaşındaki kız bulundu
banner404

ALANYA'NIN Demirtaş Mahallesi'nde okul çıkışı kaçırıldığı bildirilen 13 yaşındaki E.Ç. ile küçük kızı kaçırdığı iddia edilen 45 yaşındaki şahsın, bir araç içerisinde Mahmutlar'da bulundukları bildirildi. Şahsın küçük kıza herhangi bir zarar vermediği ve gözaltına alındığı öğrenildi. Jandarmanın olayla ilgili soruşturması sürüyor. 
OLAYIN GELİŞİMİ 
Alanya'nın Demirtaş Mahallesi, akşam saatlerinde şok bir haberle sarsıldı. Demirtaş Nihal Demiral Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi olan henüz 13 yaşındaki E.Ç. adlı kız çocuğu, okul çıkışı kaçırıldı. 
E.Ç'nin yakınlarından alınan bilgiye göre, Demirtaş'ta ekmek fırını işleten E.Ç'nin babası A.Ç, bir süredir yanında çalışan 'Ziya' adlı şahsı işten çıkardı. Görgü tanıkları küçük kızı, işten çıkarıldıktan sonra "İntikamım kötü olacak" dediği bildirilen bu şahsın kaçırdığını bildirdi. Fırında çalışırken de, küçük kızı işyerinin arabasıyla alarak servis yaptığı bildirilen şahsın, bu sayede E.Ç'yi araca bindirdiği belirtildi. 
Küçük kızın eve gelmemesi üzerine ortaya çıkan olay sonrası Demirtaş Jandarma Karakolu ekipleri alarm durumuna geçti. E.Ç'nin ailesi, küçük kızın sağ salim bulunmasıyla rahat bir nefes aldı. 

YENİ ALANYA - ÖZEL HABER
 

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2017, 00:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin isbat
Hüseyin isbat - 1 yıl Önce

Herkes ekmek verdiği insanlara dikkat etmesi lazım ortalık o.ç. dolu

soru cevap
soru cevap - 1 yıl Önce

daha yanyana açın internet cafeleri iddia bayilerini.....buralarda aralarında uçurum olan işsiz erkekleri yan yana getirin...istihbarat artı işsizlik artı çarpık aile yapısı artı yetersiz eğitim.... bakalım daha neler çıkacak neler........ya mafyalaşma ya tarikatlaşma....

Farabi aksöz
Farabi aksöz @soru cevap - 1 yıl Önce

Bunlar bahane gibi gözüktü bana ahlakın önemini kavrayamamak bence daha etkili

Farabi
Farabi - 1 yıl Önce

Düşünmede zorluk çeken ve sürekli olarak kolay olduğu düşünülen olaylara kendini kaptıran insanlardan da daha azı beklenemezdi ahlak önemlidir ne diyeyim

Veli
Veli - 11 ay Önce

Foff

SIRADAKİ HABER

banner517

banner516

banner470

banner477

banner452

banner449

banner487

banner481

banner472