Alanya'da Başhekim'e FETÖ gözaltısı

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Bülent Adil Taşbaş ve eşi Ayşe T., FETÖ/PDY operasyonu kapsamında gözaltına alındı

banner404

ANTALYA Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü FETÖ/PDY operasyonu kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Bülent Adil Taşbaş'ın evine dün sabah 04.00 sularında baskın yaptı. Operasyonda, Prof. Dr. Taşbaş ve eşi diş hekimi Ayşe T. gözaltına alındı. Taşbaş ve eşi, sorguları için İl Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Prof. Dr. Taşbaş’ın evinde ve hastanedeki odasında arama yapıldı. Taşbaş'ın Kosova’da FETÖ’ye bağlı bir okulda öğretim üyeliği yaptığı ve FETÖ'nün bankasında hesabı olduğu iddialar arasında. 

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2018, 13:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
asaf
asaf - 5 ay Önce

siyasilere itaat etmemiş mi

FETÖ
FETÖ - 5 ay Önce

Taşbaş kapatılan Fatih Üniv Tıp Fak de anabilim dalı başkanlığı yapmıştır. FETÖ kendi kurumlarında ipleri başkasına teslim etmez. Atamayı yapanlar sorumludur

Ahmet Erhan Artar
Ahmet Erhan Artar - 5 ay Önce

Onun tutuklanması emrini veren Kesin fetöcüdür ; herkimse esas onun tutuklanması gerekir

Zeynep
Zeynep - 5 ay Önce

Doktor bey anabilim dali baskani degil yalnizca orda calisan bir hekimdi üstelik 10yil once!!
Iftira oldugu her halinden belli bu olayin

Kosova yalanı hk.
Kosova yalanı hk. - 2 ay Önce

Bu soruşturmayı kim başlattıysa ciddi ciddi soruşturulması lazımdır. Yalanlarla ancak FETÖ ile mücadelemizi sulandırıyorsunuz. At izini, it izine karıştırmayın. Hainlik yapmayın. Kendisini bizzat 2011-14 yılları arasında Kosova'da tanıma fırsatı bulmuştum. Kesinlikle FETÖ ile uzaktan yakından hiçbir alakaları olmamıştır. Orada çalıştığı kurum da FETÖ okulu filan değil, Kosova’nın en prestijli özel “American Hospital” hastanesidir. Orada inanılmaz maddi imkanlara rağmen, ayrılma sebebi de hastane yönetiminin yerli yersiz bıçak parası almaları için doktorlarını zorladığı için, insanları haksız yere kesip-biçmek istemediği için kendi isteği ile ayrılmıştır. Oradan EMSEY hastanesine geçti. Baktı ki orda da aynı şekilde hastaları insan gibi değil, para kaynağı gibi gördükleri için oradan da ayrılıp, vatandaşlarına yardımda bulunmak için devlet kurumuna geçti.
Fatih üniversitesi olayı ise tamamen fos bir konudur. Orda ki hocalığı sorun olacaksa, o zaman ibn Haldun Ünivesitesi rektörü ne ayak? Kıymetli Recep Hoca’mız da Fatih’te yıllarca hocalık yaptı. Yani FETÖ’cülerin okullarında hocalık yapmakla FETÖ’cü olunmuyor arkadaşlar. Bu işleri sulandırma yerine neden bu teröristlere yıllarca rant sağlayan Istanbul, Ankara, Bursa başta olmak üzere bilumum belediye başkanları hakkında buna benzer soruşturmalar başlatılmıyor? Çünkü hepsi bir nevi diğerlerinin yaptıklarını örtüyorlar da onan. FETÖ ile gerçek mücadele yapan yok arkadaşlar. Reisimiz bu konuda ne yalnız ve yazık ki etrafı dalkavuklarla kuşatılmış durumda. Allah yardımcımız olsun.

SIRADAKİ HABER

banner528

banner516

banner470

banner452

banner449

banner539

banner518

banner481

banner472

banner479