Alanya Diş Hastanesi'nde doktora saldırı

Hasta yakını doktora saldırdı, doktor kalp spazmı geçirdi

Alanya Diş Hastanesi'nde doktora saldırı
banner404

EDİNİLEN bilgiye göre olay, Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde akşam saatlerinde meydana geldi. Diş şikayetiyle merkeze gelen hamile hastaya ilk müdahele nöbetçi doktor tarafından yapıldı. Nöbetçi doktor tedaviye sabah devam edilmesi gerektiğini söyleyince, hastanın kocası tedavinin hemen yapılmasını istedi. Nöbetçi doktor  bunun teknik olarak mümkün olmadığını söyleyince hastanın eşi Mehmet T.U. doktora saldırdı. Yere düşen doktor yaşadığı şokla kalp spazmı geçirdi. ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan doktor tedavi altına alınırken, Mehmet T.U. jandarma tarafından alınan ifadesinin akdından serbest bırakıldı. Nöbetçi doktor hastanelik olmasının ardından nöbeti merkez başhekimi Elif Çelik Akçalıoğlu üstlendi.

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2018, 10:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan Arslan
Hasan Arslan - 6 ay Önce

Nasıl serbest kalabilir? Sağlıkta şiddeti önleme yasaları, verilen sözler, görev başındaki memura vahşice saldırı, sonuç????

MEHMET ÖZBAY
MEHMET ÖZBAY - 6 ay Önce

KİMSE KİMSEYE SEBEBSİZ ŞİDDETE KALKISMAZ DEMEKKİ CANI YANMIS NE YAZİKKİ BAZI DEVLET KURUMLARINDA ZEVKİ--VE KEYFİ İŞ YAPIYORLAR SANKİ BABALARININ HAYRINA YAPAR GİBİ..

Merva akkoy
Merva akkoy - 6 ay Önce

Yapılan hiç bir hata hekime şiddeti haklı çıkarmaz kaldı ki şiddete uğrayan hekimi yakından tanırım çok başarılı ve beyefendi bir insandır. Çok üzüldüm gerçekten. Neden serbest bırakılmış o kısmı daha çok canımı yaktı. Bu tarz insanlıktan nasibini almayanları mimleyeceksin o hastanenin bahçesine bile giremeyecek.

SIRADAKİ HABER

banner528

banner516

banner470

banner452

banner449

banner539

banner518

banner481

banner472

banner479