Alanya'da huzur ve güven uygulaması

Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü, Emniyet Genel Müdürlüğü'nün talimatı doğrultusunda dün akşam saatlerinde Kuyularönü, kavşaklar ve ara sokaklarda huzur güven uygulaması yaptı.

Alanya'da huzur ve güven uygulaması
banner404

Mehmet AL

EMNİYET Genel Müdürlüğü'nce 81 il ve ilçelerde yapılan huzur güven uygulamasını Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü dün akşam. 1 Komiser, 1 Komiser yardımcısı, 14 polis memuru ve 2 zabıta memuru olmak üzere toplam 17 kişiyle gerçekleştirildi. Huzur Güven uygulaması Kuyularönü, camiler, kavşaklar, park ve bahçelerde şüpheli görülen kişilerin kimlik sorgusu yapıldı. Huzur ve güven uygulamalarının devam edeceği ifade edildi.

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2018, 15:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
vartolu
vartolu - 9 ay Önce

hiç damlataş'daki sapıklara bakmıyorlar. ben geçen arkadaşımla birşeler yiyordum. sivil polis geldi gbt sordu. oradaki sapıkları söyledik hiç oralı bile olmadı polisler. bunlara el atsın artık emniyet ...

Gokhan
Gokhan - 9 ay Önce

Evet guzel uygulama bunlar pisliklerin temizlenmesi gerekir. Ama 17 degil 170 hatta daha fazla görevli memur ile bu uygulama genis tutulmali. Allah kolluk kuvvetlerimizin hepsini korusun.

ayaz cakır
ayaz cakır - 8 ay Önce

camiden cıkan vatandasa gbt yapacağına git iskeleye yap gbt damlatasa git orda yap obaya git orda yap şow içinn camiden cıkana gbt yapılmazz

SIRADAKİ HABER

banner528

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472