Alanya'da denizden çıkan iki cesedin gizemi çözüldü

Alanya'ya tatil için Aksaray'dan gelen iş adamı Zekeriya Dalkılıç ile birlikte gelen Gamze Gökçe Avsallar'da girdiği denizde boğularak can verdi. Cesetler otopsi yapılmak üzere Antalya'ya gönderildi

Alanya'da denizden çıkan iki cesedin gizemi çözüldü
banner404

Mehmet AL
AKSARAYLI
işadamı Zekeriya Dalkılıç (44) ile birlikte tatile geldiği Gamze Gökçe (33)  Alanya'da denizde boğularak can verdi.  Alanya'nın Avsallar Mahallesi'nde dün sabah vatandaşlar denizde bir erkek ve kadın cesedi görerek jandarmaya haber verdi. Yapılan ilk incelemede üzerlerindeki kıyafetlerle boğulan kişilerin Gamze Gökçe ve Zekeriya Dalkılıç olduğu belirlendi. Cesetleri otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu'na kaldırılan Zekeriya Dalkılıç ve Gamze Gökçe'nin tatil için Aksaray'dan Alanya'ya geldikleri ve ikisinin de evli olduğu ileri sürüldü.

KURTARMAK İSTEMİŞ
İşadamı Zekeriya Dalkılıç'ın 2009-2013 yılları arasında bir yerel gazetenin sahibi olduğu, Gamze Gökçe'nin de Aksaray'da yerel bir gazetede çalıştığı iddia edildi. Olayı soruşturan jandarmaya ifade veren görgü tanıkları ise sabah saatlerinde sahilde birlikte alkol alırlarken bir anda elbiseleriyle koşarak denize giren işadamı Zekeriya Dalkılıç'ın boğulduğunu, onu kurtarmak için peşinden giden Gamze Gökçe'nin de dalgalara kapılarak hayatını kaybettiğini ileri sürdü.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2018, 12:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472