Akü hırsızları yine sahnede

Geçtiğimiz hafta Alanya Belediyesine ait çöp kamyonunun akülerini çalan hırsızlar, bu sefer de Küçük Hasbahçe Mahallesindeki bir tırınakülerini çalarak kayıplara karıştılar

Akü hırsızları yine sahnede
banner404

ALANYA'DA akü hırsızlığı aldı başını gidiyor. Hemen hergün farklı bir bölgeden akü hırsızlığı gerçekleşirken, bu akşam saatlerinde de Küçük Hasbahçe Mahallesinde park halindeki bir tırın aküleri çalındı. Edinilen bilgiye göre olay, Küçük Hasbahçe Caddesi üzerindeki Darı Apartmanı önündeki park yerinde gerçekleşti. Aküleri çalınan kamyonun şoförü Hüseyin Darı, "Çalıştığım firmaya ait park halindeki tırın akülerini kimliği belirsiz kişiler almış götürmüş. Bugün aynı sektörde çalıştığımız bir ağabeyimin Fığla Mahallesi 330. Sokak'taki evinin önündeki kamyondan da aküler çalınmış. Geçtiğimiz hafta Alanya Belediyesine ait çöp kamyonunun akülerini çalmışlar. Bunlar yakalanmazsa hemen hergün birimiz mağdur olacağız" dedi. 
Evinin önünde tır dışında 2 de kamyon bulunduğunu sözlerine ekleyen Hüseyin Darı, "Tır dışında sorumluluğum altında olan 2 de kamyon var. Araçlarımızın aküsü çalınmasın diye gece nöbet tutarız artık. Uykularımız kaçacak" dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2019, 21:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472