banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

Akrabalar birbirine girdi

Şanlıurfa’da, kız alıp verme meselesi yüzünden aralarında husumet bulunan akraba 2 ailenin fertleri arasında çıkan, tüfek, taş ve sopaların kullanıldığı kavgada 7 kişi yaralandı

SONDAKİKA 17.08.2014, 18:12 17.08.2014, 17:15
Akrabalar birbirine girdi
banner404
ŞANLIURFA’da, kız alıp verme meselesi yüzünden aralarında husumet bulunan akraba 2 ailenin fertleri arasında çıkan, tüfek, taş ve sopaların kullanıldığı kavgada 7 kişi yaralandı.
Kavga, öğleden sonra Şıh Maksut Mahallesi 3162’nci sokakta meydana geldi. Daha önce aralarında kız alıp verme meselesi nedeniyle husumet bulunan birbirine akraba Tiken ve Diken aileleri sokakta karşılaşınca tartışmaya başladı. İki aile fertlerinin telefonla çağırdığı yakınlarının da katılmasıyla büyüyen tartışma; av tüfeği, taş ve sopaların kullanıldığı kavgaya dönüştü. Mahalle sakinlerinin engel olamayınca ihbarıyla olay yerine gelen polisin sonlandırdığı kavgada; tüfekten çıkan saçmalara hedef olan Saim, İsmail ve Ahmet Diken ile taş ve sopa darbeleriyle yaralanan Salih Diken, İbrahim Halil Tiken, Abdullah Tiken ve Mehmet Hanifi Tiken ambulanslarla kentteki hastanelere götürüldü. Tedavisine başlanan yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu bildirildi. Kavga sonrası polis, olayın yaşandığı mahalle ile yaralıların tedavi gördüğü hastanelerde önlem aldı. 

Polis, kavga sonrası kaçan şüphelilerin kimliklerinin saptanarak yakalanmasına yönelik çalışmasını sürdürüyor.
Yorumlar (0)