banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

6 kişi boğulma tehlikesi geçirdi

Samsun’da plajıyla ünlü Atakum ilçesinde bir günde 6 kişi boğulma tehlikesi geçirdi. Ramazan Bayramı tatili ve hava sıcaklığının 30 derecenin üzerinde olması nedeniyle vatandaşlar sahillere akın etti

SONDAKİKA 29.07.2014, 18:52
6 kişi boğulma tehlikesi geçirdi
banner404
SAMSUN’da plajıyla ünlü Atakum ilçesinde bir günde 6 kişi boğulma tehlikesi geçirdi.
Ramazan Bayramı tatili ve hava sıcaklığının 30 derecenin üzerinde olması nedeniyle vatandaşlar sahillere akın etti. Serinlemek için Atakum sahilinde denize giren vatandaşlardan 6’sı boğulma tehlikesi geçirdi.
Samsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Sualtı Grup Amirliği’ne bağlı cankurtaranların bugün boğulma tehlikesi geçiren 6 kişiyi vatandaşların yardımıyla kurtardıkları öğrenildi.
13 yaşındaki Muhammet Ünal Yücel de babası ile birlikte serinlemek için bugün Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi önündeki sahilde denize girdi. Karadeniz’deki akıntı nedeniyle çocuk boğulma tehlikesi geçirdi. Büyükşehir Belediyesi cankurtaranının müdahalesiyle Muhammet Ünal Yücel, denizden sağ olarak çıkarıldı. Olay yerine çağrılan 112 Acil Servis ekiplerince özel bir hastaneye kaldırılan Yücel’in sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.
(İHA)
Yorumlar (0)