Miss Mediterranean 19 yaşında

Tanıtım Production tarafından bu yıl 19'uncusu düzenlenen Miss Mediterranean güzellik yarışmasının kutlama partisi ve pasta kesme töreni My Meating Restaurant'ta yapıldı

Miss Mediterranean 19 yaşında
banner404

TANITIM Production tarafından bu yıl 19'uncusu düzenlenen Miss Mediterranean güzellik yarışmasının kutlama partisi ve pasta kesme töreni My Meating Restaurant'ta yapıldı.

Halen İnnvista Hotels Belek'te kampları devam eden 12 finalist, 19'uncu yıl kutlaması için yarışma sponsorlarından My Meating Restaurant'taki akşam yemeğinde biraraya geldi. Finalistler Kardelen Karataş, Dilara Ataseven, Ecehan Çalışkan, Yağmur Kapson, Elif Aslan, Simge Kulen, Gülbin Aslan, İpek Arsu, Aylin Sevgili, S.Mira Atagül, Hamide Güven ve İrem Mungan, pasta keserek Miss Mediterranean yarışmasının 19'uncu yılını kutladı.

Hiç ara vermeden Miss Mediterranean yarışmasını düzenlediklerini belirten organizatör Ali Bulut, "Belirli bir çizgide ve her yıl çıtamızı yükselterek Miss Mediterranean'ı Türkiye'nin markası haline getirdik ve daha yukarılara taşıma gayretindeyiz, sevinçliyiz ve 19'uncu yılımızın gururunu yaşıyoruz" dedi.

Güzellik yarışmasının finali 9 Eylül'de İnnvista Hotels Belek'te gerçekleşecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479