Lisede hummalı çalışma

Kepez Belediyesi bu yıl eğitim ve öğretime açılacak olan Amine Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde hummalı çalışma sürdürüyor.

Lisede hummalı çalışma
banner404

KEPEZ Belediyesi bu yıl eğitim ve öğretime açılacak olan Amine Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde hummalı çalışma sürdürüyor.

İlçedeki okulların fiziki ve manevi standartlarını yükseltici sayısız katkı koyan Kepez Belediyesi, yeni yapılan okullara da çeşitli destekler sağlıyor. Habibler Mahallesi'nde yapılan Amine Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, yeni eğitim sezonuna hazır hale getirilmesi için belediye ekiplerinin şantiye alanına döndü. 2018-2019 eğitim ve öğretim döneminde ilk öğrencilerini kabul edecek olan okulda, Kepez Belediyesi tarafından hummalı çalışma başlatıldı.  

Kepez Belediyesi, ilk etapta Amine Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin yol çalışmasını tamamladı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bir yandan da okul bahçesinin tamamlanması için seferber edildi. Okulun ön alanı, istek üzerine kilit taş döşenerek 225 m2 büyütüldü. Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri de peyzaj çalışmalarını gerçekleştiriyor. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479