Hakim ve savcılara veda yemeği

Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) 2018 yılı ana kararnamesiyle Manavgat'tan tayini çıkan hakim ve savcılar için veda yemeği düzenlendi.

Hakim ve savcılara veda yemeği
banner404

HAKİMLER ve Savcılar Kurulu (HSK) 2018 yılı ana kararnamesiyle Manavgat'tan tayini çıkan hakim ve savcılar için veda yemeği düzenlendi.

Manavgat'ta bir restoranda verilen veda yemeğine Belediye Başkanı Şükrü Sözen, İlçe Jandarma Komutanı Kürşat Kutalmış Şenol, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Hilmi Özgönül, ilçede daha önceden ağır ceza mahkemesi başkanlığı yapan Antalya Adalet Komisyonu Başkanı Oğuzhan Yaşar ve Hayati Karaaslan ile adliyede görevli hakim ve savcılar ile personel katıldı. Yemekte Manavgat'tan tayini çıkan hakim ve savcılara plaket ve çeşitli hediyeler verilerek kariyerlerinde başarılar dilendi. Hayati Karaaslan tarafından da Önder Kürşat Mutlu'ya plaket verildi.

HSK'nin yıl içinde yayınlanan adli kararnamelerle Manavgat Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Dalak, İzmir Karşıyaka Adliyesi'ne cumhuriyet başsavcı vekilliğine, 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Önder Kürşat Mutlu, Anayasa Mahkemesi raportörlüğüne, hakim Memduh Yalvaç, Cizre Ağır Ceza Mahkemesi başkanlığına, hakim Barış Özdemiroğlu İstanbul hakimliğine, hakim Muhammet Enes Saygas, Kadirli hakimliğine, cumhuriyet savcısı Evren Baykara Kahramanmaraş cumhuriyet savcılığın18a, cumhuriyet savcısı Türkan Bayrakkara, Gaziantep cumhuriyet savcılığına, Mehmet Demir Başkale cumhuriyet savcılığına atandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner528

banner516

banner470

banner452

banner449

banner539

banner518

banner481

banner472

banner479