Başkan Böcek'ten kursiyerlere sertifika

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Konyaaltı Belediyesi Sanat Eğitim Merkezi (KONSEM) Yaz Okulu'nun kapanış töreninde, kursiyerlere belgelerini verdi.

Başkan Böcek'ten kursiyerlere sertifika
banner404

KONSEM bünyesinde açılan Konyaaltı Belediyesi Yaz Okulu'nda 19 branşta eğitim gören 1380 öğrenci, kapanış töreninde sertifikalarını aldı. Yabancı dilden el sanatları kurslarına, müzik ve gösteri sanatı kurslarından kişisel gelişim ve eğitim kurslarına, bilişim teknolojilerinden spor kurslarına kadar pek çok branşta eğitim gören kursiyerler, Konyaaltı Belediyesi Hizmet Binası önünde düzenlenen törenle belgelerini aldı.

19 BRANŞTA 1380 KİŞİYE SERTİFİKA

KONSEM olarak her yıl mesleki, sanat ve hobi kursları açtıklarını ve bu kurslarda yüzlerce kişiye eğitim verdiklerini dile getiren Başkan Böcek, Konyaaltı Belediyesi Yaz Okulu kapsamında açtıkları kurslarda eğitim gören 1380 kişinin sertifika almaya hak kazandığını söyledi. Yaz döneminde özellikle öğrencilerin tatillerini değerlendirme fırsatı buldukları bu kursları son derece önemsediklerini dile getiren Muhittin Böcek, 8 haftalık eğitim programını başarıyla tamamlayan kursiyerleri tek tek tebrik etti. Başkan Böcek, yeni eğitim öğretim yılı için hazırlık yapan öğrenci ve ailelerine şimdiden başarılar dilediğini bildirdi. Başkan Böcek, konuşmasının sonrasında öğrencilere sertifikalarını verdi.

Konyaaltı Belediyesi Atatürk Stadyumu, Konyaaltı Belediyesi Tenis Kortları ve Sporland gibi tesislerde basketbol, tenis, futbol, okçuluk, judo, güreş ve badminton spor gruplarıyla birlikte toplam 19 branşta eğitim gören 1380 öğrenciye belgeleri verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479