15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Ankara Emniyet Müdürlüğünde şehit olan 26 yaşındaki polis memuru Muhammet Oğuz Kılınç'ın Antalya'daki mezarı başında, hain kalkışmanın ikinci yılında da hüzün vardı

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
banner404

FETULLAHÇI Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Ankara Emniyet Müdürlüğünde şehit olan 26 yaşındaki polis memuru Muhammet Oğuz Kılınç'ın Antalya'daki mezarı başında, hain kalkışmanın ikinci yılında da hüzün vardı.

Uncalı Mezarlığı'ndaki şehitlikte düzenlenen "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik" günü anma törenine, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, şehit Kılınç'ın annesi Meltem, babası Zeki Kılınç ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Törende 15 Temmuz vesilesiyle tüm şehitler için dua okundu ve şehit mezarlarına çiçek bırakıldı. Vali Karaloğlu şehit yakınlarına ve özellikle Kılınç ailesine başsağlığında bulundu.

Anne Kılınç oğlunun mezarı başında gözyaşı döktü. Anneanne Semiye Özentüfekçi'nin, "Oğlum bak kim gelmiş, herkes senin için bugün buraya gelmiş." diye ağlaması törene katılanları hüzünlendirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479