Anket: ALKÜ Hastanesi'nin hizmet ve çalışmalarından memnun musunuz?

Hizmete girdiği günden bu yana eleştiri oklarının hedefi haline gelen ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Onkoloji Polikliniği'nin bir hafta doktorsuz kalması, çocuk yoğun bakım ve adli tıp birimlerinin olmayışıyla tepki çekiyor

Anket: ALKÜ Hastanesi'nin hizmet ve çalışmalarından memnun musunuz?
banner404

OBA Mahallesi'nde hizmete giren ancak yaşadığı ve yaşattığı aksaklıklar ile gündemden düşmeyen Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çocuk yoğun bakım ünitesi ile adli tıp olmayışı tepki topluyor. Bu alanlar için halen Antalya'ya gidilmek zorunda kalınması, vatandaşlar gibi siyasilerin de tepkisine yol açtı. 

ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, kanser hastalığının tanı ve tedavisinde aktif rolü olan 'Onkoloji Polikliniği'nde görevli tek doktorun da yurtdışına izinli gitmesinin ardından serviste hastalara hizmet verecek hekim kalmayışı da vatandaş için bardağı taşıran damla olmuştu. Hastalara ileri tarihli randevu verilmek istenmiş ancak durumlarının ciddiyeti nedeniyle beklemek istemeyen hastalar Antalya'ya gitmek zorunda kalmıştı. Hastalar duruma tepki göstererek "Doktor izne gitti diye hastanede sağlık hizmetinin durduğu nerede görülmüş?" diyerek hastane yönetimine eleştirilerde bulunmuşlardı. 

Biz de yenialanya.com olarak Alanya halkına, "ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden ne kadar memnunsunuz? Hastane doktorlarından memnun musunuz? Varsa şikayetleriniz nelerdir? Yaşanan sorunlara çözüm öneriniz var mıdır?" Diye soruyoruz.

ALKÜ Hastanesi'nin hizmet ve çalışmalarından memnun musunuz?

ANKETE KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2018, 17:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
Akif
Akif - 1 yıl Önce

memnunuz genel olarak.doktorlar mesai saatinde ilaç mümessilleri ile görüşmezse daha da memnun olacağız.11 30 dan sonra hasta kaydı almıyorlar muayene dolu diye.bakıyorum salonda mümessilden başka bekleyen yok.!!!adres kulak burun boğaz...

SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472