İndirimden al gelecek sezon da giy

2015-2016 Sonbahar-Kış sezonunda hangi trendlerin devam edeceğini öğrenmeye ve indirimlerden alacağınız parçaları buna göre seçmeye ne dersiniz? O zaman yazımızı okumadan alışverişe çıkmayın

İndirimden al gelecek sezon da giy
banner404
TÜM markalar tek tek indirime girmeye başladı. İndirimlerden karlı çıkmanın yoluysa uzun süre giyilebilecek parçalar seçmek. Portakal ekibi 2015-2016 Sonbahar-Kış trendlerine dayanarak hangi parçalara yatırım yapmanız gerektiğini derledik. Haberimizi okuyun, alışverişlerden karlı çıkın.
DESENLER VE ÇİZGİLER
Bahar sezonunda desenler, çizgiler ve her türlü farklı dokunun bir arada kullanılması ne kadar moda olduysa sonbaharda da bir o kadar moda olacak. Etnik desenler, çiçekler, geometrik çizgiler... İçinizden gelen her türlü deseni birleştirmekte özgürsünüz. İndirimlerden alacağınız desenli elbiseler, bluzlar ya da şallar 2015-2016 Sonbahar-Kış döneminde de gardırobunuzun vazgeçilmezleri arasında olacak. 
BAŞTAN AYAĞA SİYAHLAR
Siyahın modası geçmeyen bir renk olduğunun farkındayız. Önümüzdeki sezonun modacıların da verdiği ipuçları ile oldukça ‘kara’ geçeceğini söyleyebiliriz. 2015-2016 Sonbahar-Kış sezonunda baştan ayağa kullanılan siyahlar, birçok markanın podyumlarına hakimdi. Yani bu da demek oluyor ki beğendiğiniz siyahları alışveriş sepetine atın ve önümüzdeki sezon da trendlere uymayı garanti altına alın. 

BOHEM ESİNTİLER
2015 ilkbahar sezonunda bohem esintiler tüm koleksiyonlara yansımıştı. Bu trend yaz sezonu boyunca sürecek ve 2015 sonbaharında da karşımıza çıkacak. Minik çiçekli bluzlar, upuzun romantik elbiseler ve etekler hem yaz boyunca giyebileceğiniz hem de gelecek sezonda rahatlıkla kullanabileceğiniz parçalardan olacak. 

A ELBİSELER VE ETEKLER
60'lı yılların etkisiyle karşımıza çıkan A formunda elbiseler ve etekler oldukça feminen bir ruh getirmişti gardıroplarımıza. Birçok markada karşımıza çıkan A kesim elbiseler hem yazın hem de sonbahar-kış sezonunda sıklıkla giyebileceğiniz parçalar arasında yer alıyor. Beğendiğiniz A kesim elbise ve etekleri gönül rahatlığıyla alışveriş sepetine atabilirsiniz. 

ASKILI UZUN ELBİSELER
Yaz boyunca rahatlıkla giyebileceğiniz ince askılı uzun elbiselere gönül rahatlığı ile yatırım yapabilirsiniz. Sonbahar-kış sezonunda da dar kesimli, ince askılı elbiselere sıkça rastlayacağız. İndirimlerden zevkinize uygun elbiseler bulursanız kaçırmayın! 

PARLAK KUMAŞLAR
Bu yıl parlak kumaşların yılı oldu. Seksenler etkisi ile gümüş, dore ve lameler dört bir yanımızı sardı. Bahar sezonunda genellikle eteklerde dikkat çeken parlak kumaşlar önümüzdeki sezon da her parçada karşımıza çıkacak. Bu nedenle indirimlerden alacağınız parlak bluz, elbise ve etekler gelecek sezonda da giyinme garantisi ile geliyor.
Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2015, 17:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479