Bikini alışverişinde bunlara dikkat!

Bikini ya da mayo alışverişlerinizin fiyasko ile sonuçlanmasını istemiyorsanız önerilerimize kulak verin

Bikini alışverişinde bunlara dikkat!
banner404
EĞER yediğiniz onca yüzünden karnınız şiş görünüyorsa, mayo alışverişi yapmak pek de doğu bir deneyim olmayacaktır. Bunun yerine bikini alışverişine sabah ya da öğle yemeğinden birkaç saat sonra saat sonra çıkın. Ayrıca bikini denerken soyunma odalarındaki rahatsız edici ışığın plajdakiyle aynı olmayacağını unutmayın. Plajda daha güzel görüneceksiniz.
Mayonuzun duruşu ve fiziğiniz güzel bir görünüm için mutlaka önemli faktörler. Fakat modacılara göre güzel görünmenizi sağlayan bir diğer faktörde, nasıl taşıdığınız. Bu nedenle deneme yaparken içinde rahat etmediğiniz bikini ya da mayoyu almayın.
Bronz bir ten birçok şeyden daha fazla kendimize güvenmemizi sağlar. Eğer bikini alışverişinize bronz bir tenle giderseniz, giydiğiniz şeyleri üzerinize daha rahat yakıştırabilirsiniz, üstelik renk seçeneğiniz de artar.
Eğer doğallıktan yana ve hippi tarzına yakınsanız, pastel renkler ve gösterişsiz modelle seçin. Eğer süper sportif ve cesur bir tarzınız varsa, parlak renkli ve desenli mayoları giyebilirsiniz. Kendinize uyan bir modeli giydiğinizde, mayonun içinde çok daha iyi hissedeceksiniz.
Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2014, 23:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472