Alanya’ya DEVLET geliyor

ALANYA'MIZA verdiği değeri, önemi her fırsatta söylemleri ve ziyaretleri ile gösteren MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi, üzerinden 7 ay geçmeden bir kez daha Alanya’mıza teşrif ederek, MHP’nin üretken belediyecilik anlayışının bir örneği daha olan Alanya belediyemizin 9 Aralık’ta yeni hizmet binası, güneş enerji santrali temel atma töreni ve açılışlara katılacaktır. 

MHP’li belediye başkanları ile 8-10 Aralık tarihleri arasında Belek’te bir araya gelerek, istişarelerde bulunacak olan liderimiz, 9 Aralık’ta da Alanya belediyemizin temel atma ve açılış törenine katılarak Alanya’mızı onurlandıracaktır. 

Ülke genelinde MHP’nin etkin siyaseti ve politikaları, üretken belediyecilik anlayışı ile bütünleşmiş, halka hizmetin, hakk’a hizmet bilinci ile ile hareket eden MHP Belediyeleri ülke genelinde fark yaratmıştır. 

MHP’nin önceliği daima Devlet, ilelebet millettir. 

Devletin bekası, milletin refahı söz konusu olduğunda, geriye kalan herşeyin teferruat olduğu bilince olmamız gerektiği bugünlerde dış mihrakların ülkemiz üzerinde yürürlüğe koydukları yeni planlarını görmemek, veyahut bilerek görmezden gelmek, planların piyonu, figüranı olmaktan öteye gitmeyecektir. 

Büyük Türk milleti tarihin hiç bir safhasında figüran olmamış, tarihe yön veren başrol olmuştur. Bizleri cephede yenebilecek kudreti kendilerinde görmeyenler ise tarihte örneğine bir çok kez rastladığımız, iç çekişmeler ve kurmuş oldukları senaryolarda ucuz figüranları ile, Türk milletine yön ve istikamet çizmek istemektedirler. 

Biliyoruz ki gayeleri bellidir, çıkar savaşlarının bedelini büyük Türk Milletine ödettirmek isteyenlerin de hedefi MHP'dir. 

Ülkücü Milliyetçi Hareketin Lideri Devlet Bahçeli bir televizyon kanalında önümüzdeki seçimler için çok önemli ipuçları vererek, 'Cumhur İttifakı'‘nı gündeme getirerek, ülkemiz üzerinde kurulan senaryoları alt üst edecek bir seçim stratejisini açıklaması ile birlikte, senaristleri hüsran içerinde bırakmıştır ki salyalarını akıtarak saldırıyorlar... 

Bilmiyorlar ki... 

'Cumhur İttifakı' Türk Milletinin ta kendisi, iradesinin sıfat bulmuş halidir. 

Ülkücülerin yeri, yuvası MHP’dir. MHP’nin de yeri Türk Milletinin sinesindedir. Tarafımız belli, tavrımız nettir. 

Ne denge için terazide ağırlık, ne de kefesi oluruz. Bizler denge sağlayan teraziyi tutan el oluruz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Dadaslar
Ali Dadaslar - 1 yıl Önce

Hasan sen bilgisi olmadan fikri olan bir arkadaşsın.
Yapma.

Ali Dadaslar
Ali Dadaslar - 1 yıl Önce

Hasan izlenimlerini yazmamışsın. Yazılarını yazan abin daha yazmamış mı ?

banner517

banner516

banner470

banner477

banner452

banner449

banner487

banner481

banner472