Yücel'den Yayla çıkarması

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, dün Gökbel Yaylası ve civarındaki mahalleleri dolaşarak vatandaşla bayramlaştı

Yücel'den Yayla çıkarması
banner404

ALANYA Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, bayramın ikinci gününde yaylaları ziyaret ederek yayla sakinlerinin bayramını kutladı. Her gittiği yerde kalabalık bir vatandaş topluluğunun karşıladığı Başkan Yücel, vatandaşlarla tek tek tokalaşarak bayramlarını kutladı.

GÖKBEL YAYLASI KARAKOCALI MEVKİİNDE YAYLA SAKİNLERİ İLE YEMEKTE BULUŞTU

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, bayramın ikinci gününde de vatandaşlarla buluşmaya devam etti. Eşi Yıldız Yücel ile birlikte Gökbel Yaylası Karakocalı mevkiinde yayla sakinleri ile öğle yemeğinde bir araya gelen Başkan Yücel, vatandaşlarla bayramlaşarak sohbet etti. 

GÖREN, KÖSELER, BASIRLI VE SAMSA YAYLALARINDA BAŞKAN YÜCEL’E SEVGİ SELİ 

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Göbel'deki programın ardından Gören, Köseler, Basırlı ve Samsa yaylalarını ziyaret ederek yayla sakinlerinin bayramını kutladı. Yaylacılarla tek tek tokalaşarak sofralarına konuk olan Başkan Yücel, çocuklarla da yakından ilgilendi. Halkın yoğun ilgisi ile karşılanan Başkan Yücel, yayla sakinleri ile sohbet etti. Yayla sakinlerinin evlerine konuk olan Başkan Yücel’e hizmetleri ve özellikle camilere sağladığı katkılardan dolayı teşekkür ettiler.

BAŞKAN YÜCEL, “HERŞEY  DAHA DA GÜZEL OLACAK”

Yaylalara her türlü hizmetin yapıldığını dile getiren Başkan Yücel, vatandaşlara “ Her şey daha da güzel olacak. Artık asfalttan beton işine kadar kendimiz üretiyoruz. 4 yılda yayalarımızı ulaşılabilir yaptık. 800 km asfalt yaptık. Bu yılda 250 km yapacağız. 5 yılda bin kilometre asfalt yapmış olacağız. Ayrıca 300 kilometre yeni yol açtık. En ücra köşelere kadar hizmetlerimizi ulaştırdık. Bundan sonra her şey daha da güzel olacak” dedi.
Ziyaret ettiği yayalarda yayla sakinleri tarafından coşkuyla karşılan Başkan Yücel, her fırsatta Alanya’nın yaylalarını ziyaret ettiğini belirterek, “ Birinci bayram günü protokol ve merkezde vatandaşlarımızla bayramlaştık. Bayramın ikinci gününde ise vatandaşlarımızla buluşmaya devam ettik. Gökbel Yaylası Karakocalı mevkinde yayla sakinlerimizle öğle yemeğinde bir araya geldik ve vatandaşlarımızla bayramlaştık. Ardından Gören, Köseler, Basırlı ve Samsa yaylasını ziyaret ederek vatandaşlarımızın bayramını kutladık. Engin bir tevazu ile bizleri karşılayan değerli halkımıza teşekkür ederim. Tüm vatandaşlarımızın tekrar bayramını kutlar, sağlık ve esenlikler dilerim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2018, 15:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479