Vatandaştan BŞB'ye tepki

Oba Mahallesi'nde sahil kesimine Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından konulan su çeşmesinde meydana gelen boru patlaması, kaldırımı göle çevirdi. Bölge sakinleri isyan etti

Vatandaştan BŞB'ye tepki
banner404

OBA Mahallesi'nin sahil kesiminde vatandaşların ve turistlerin içme suyu ihtiyacını karşılamak adına Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından belirli aralıklarla konulan su çeşmelerinden birisinde oluşan patlak, bölge halkını isyan ettirdi. Çeşmeden akan sular neticesinde kaldırım göle dönerken, suyun kaldırdığı kaldırım taşının altından çıkan kokular da vatandaşların tepkisine neden oldu. Yetkililere seslenerek "Acil önlem alın" diyen vatandaşlar, "Bu çeşmeler buraya yapıldı ama akıbetini takip eden yok. Sıcak yaz günlerinde insanlar su içsin diye koydular, gelen giden ayağını yıkıyor. Sahilden çıkıyorlar burada ayaklarını yıkıyorlar. Kaldırımlarda yürünmüyor, temiz su olsa neyse ama yerin altından pislikle birlikte çıkıyor. Kaldırımdan zıplayarak geçiyoruz" diye konuştular.

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2018, 16:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet yar
Mehmet yar - 10 ay Önce

Oba eskiden kötü durumda idi. Buyuksehir baya güzelleştirdi. Ozellikle benim gibi sabah sporu yapanlar için çeşmeler çok iyi oldu. Ancak korumuyoruz plajdan çıkan kumlu ayağını yıkıyor. Temizlik yapılsa da tıkanıyor. Yetkililer ne yapsin.

Mehmet yar
Mehmet yar - 10 ay Önce

Oba Daha önce çok kötü idi. Buyuksehir baya güzelleştirdi. Çeşmelerde çok iyi oldu ozellikle benim gibi sabah sporu yapanlar için ancak plajdan çıkan kumlu ayağını yıkıyor.

SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479