TÜRSAB'tan hanut ve yasa dışı tura savaş

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), Alanya Yöresel Temsil Kurulu (YTK) Alanya'da yasa dışı tur ve hanuta savaş açtı

TÜRSAB'tan hanut ve yasa dışı tura savaş
banner404

TÜRSAB Alanya Yönetim Kurulu üyesi Kerim Yılmaz, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, "Degerli turizmciler sevgili Alanya ticaret erbabı dün itibari ile Türsab Alanya YTK olarak,  Alanya ilçe turizm denetleme müdürlüğümüz ve kolluk kuvvetleri ile beraber sahillerde büyük bir hanutçu ve yasa dışı tur satışı temizliği başlatmış bulunmaktayız. Turist kılığına giren TÜRSAB ekibimiz sahillerdeki kimdiği belirsiz kişilerden tur satın alarak kaçak tur satışı yapıldığını hem görsel hem de oradaki vatandaşların şahitliğinde tescilletiyoruz.  Gürcistan uyruklu bu şahısta gördüğünüz üzere ifade tutanağı işlemi yapıldıktan sonra Avsallar jandarmaya teslim edilmiştir.  Siz degerli turizmcilere böyle zaman zaman kısa bilgilendirme yapacağım. Yeni TÜRSAB Alanya YTK yönetimi olarak sahillerde dün itibari ile  başlattığımız  süpürge operasyonu devam ediyor. Alanyamızı tertemiz yapacağız inşallah hep beraber. Siz yeter ki bizlere sahilde güneşlenen dinlenen turisti taciz ve rahatsız eden şahısları ihbar etmeye devam edin" dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
CEM CANDEMIR
CEM CANDEMIR - 10 ay Önce

EN BUYUK HANUTCULAR TUR OPERATORLARIDIR DAHA ACIK YAZAYIM MI ANEX, TEZTOUR, PEGAS ... ALACAKLARSA BUNLARA ONLEM ALSINLAR IKI TANE GARIP ILE UGRASMAKLA OLMAZ BU ISLER VESSALAM .

SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479