Toprak Optik ve Kent Kuyumculuk’tan dev indirim

Kent Kuyumculuk ’ta 9. Geleneksel Çadır İndirimleri kapsamında 31 Aralık tarihine kadar geçerli olan elmasta yüzde 65, pırlantada yüzde 55, altında yüzde 30, saatlerde ise yüzde 50’ye varan indirimler sunuluyor. 25’inci yılını kutlayan Toprak Optik’te de 15 Aralık tarihine kadar tüm ürünlerde yüzde 50 indirim var

Toprak Optik ve Kent Kuyumculuk’tan dev indirim
banner404

25’İNCİ hizmet yılını kutlayan Toprak Optik ve gelenekselleşen çadır indirimlerine bir yenisini daha ekleyen Kent Kuyumculuk Alanya halkını indirimlerle buluşturuyor. Geçtiğimiz hafta sonu aynı anda başlayan indirim günleri Toprak Optik ve Kent Kuyumculuk tarafından ortaklaşa düzenlenen kokteyl eşliğinde duyuruldu. Canlı müzik dinletisi eşliğindeki kokteyle çok sayıda iş insanının yanı sıra Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve Belediye Başkan Yardımcısı Tunahan Kasapoğlu da katılım sağladı.

TÜM ÜRÜNLERDE YÜZDE 50 İNDİRİM

Alanya’da güvenilir hizmetin adresi Toprak Optik, 25’inci yaşını kutluyor. Hizmette 25 yılı geride bırakan Toprak Optik, 25’inci yaşı şerefine dev bir kampanyayı Alanya halkına sunuyor. Kampanya kapsamında 1 ve 15 Aralık tarihleri arasında bütün ürünlerde yüzde 50 indirim uygulanacak. Konuya ilişkin Yeni Alanya’ya konuşan Toprak Optik sahibi Ali Toprak “25’inci yılımızı kutluyoruz. Hem kendimizi hatırlatmak için hem de değerli müşterilerimizin faydalanması adına bütün ürünlerimizde yüzde 50 oranında bir indirim yaptık. Mutluluğumuzu değerli müşterilerimizle de paylaşmak istedik.  Alanya halkının ilgisi gerçekten güzel. 25 yıllık emeğimizin karşılığında bu ilgiyi görmek bizleri mutlu ediyor” ifadelerini kullandı.

40 BİN KERE MAŞALLAH

 Yanı sıra Alanya’nın saygın işletmeleri arasında yer alan Kent Kuyumculuk da gelenekselleşen çadır indirimlerine bir yenisini daha ekledi. Bu yıl 9’uncusu organize edilen çadır indirimleri 31 Aralık tarihine dek devam edecek. Kent Kuyumculuk’ta 9. Geleneksel Çadır İndirimleri kapsamında 31 Aralık tarihine kadar geçerli olan elmasta yüzde 65, pırlantada yüzde 55, altında yüzde 30, saatlerde ise yüzde 50’ye varan indirimler sunuluyor. Çadır indirimlerine ilişkin bilgi veren Kent Kuyumculuk sahibi Ali Keskin “Bu sene 9’uncu kez yapıyoruz. Yanı sıra hizmette 40’ıncı yılımızı da kutluyoruz. Bu anlamda bizim için çok özel. Güzel bir tesadüf oldu. Çok özel ürünlerle ve çok güzel indirimlerle halkımıza hizmet  veriyoruz. Çadır indirimlerinin amacı şu an bir kuyumcunun örnek veriyorum bin dolara aldığı ürünü müşterimiz indirimler kapsamında 800 dolara alma fırsatı buluyor. Kuyumcudan daha ucuz alabiliyorlar. İstanbul’dan, Ankara’dan ya da İzmir’den özel olarak randevu alarak geliyorlar. Alanya halkının da ilgisi son derece yüksek. Bütün halkımızı bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2018, 20:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner495

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472