Son dakika: ALTSO seçimleri erteleniyor mu?

Alanya'da 1 Ekim'de yapılması planlanan Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) seçimleri Nisan ayına mı erteleniyor?

Son dakika: ALTSO seçimleri erteleniyor mu?
banner404

TÜRKİYE genelinde TOBB’a bağlı tüm oda ve borsalarda seçimlerin Nisan ayına ertelenmesiyle birlikte  Alanya Ticaret ve Sanayi Odası'nın(ALTSO) 1 Ekim'de yapılacak olan seçimlerinin de erteleneceği iddiaları ortaya atıldı.

Seçime bir hafta kala, oda seçimlerinin ertelenmesi durumunda ALTSO başkan adayları Mehmet Şahin ve Mustafa Tuna'dan gelecek tepkiler merak konusu.


 

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2017, 19:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Korktular
Korktular - 1 yıl Önce

Tuna ve ekibinin seçimi alacağı korkusu ve endişesi, ALTSO Başkanı Şahin'i korkuttuğu belli oldu. Baskın seçim yapmak istediler, istediler ki Mustafa Tuna ve ekibi hazırlıksız olsun. Ama başaramadılar. Şimdi de baktılar dürüst adam ve iyi insanların olduğu Tuna ve ekibi seçimi kazanacak iptal ettirmeye çalışıyorlar...

Ali Kemal Güney - Haber Eksik
Ali Kemal Güney - Haber Eksik - 1 yıl Önce

Seçim kurulu kararını vermiş, günü belirlemiştir. Değiştirilemez. Diyelim ki değişti o da Bakanlar Kurulu gerekiyor. Bakanlar Kurulu ne zaman toplanıyor? ( Dün toplandığına göre ) Bugünden 14 gün sonra toplanacak yani. Not seçim yarın da yapılsa 1 Ekim'de de Nisan ayında da sonuç hiç değişmeyecek. Seçimi dostum olan iyi insan, namuslu birey sayın Mustafa Tuna kazanacak.

İSMAİL SÖĞÜT
İSMAİL SÖĞÜT - 1 yıl Önce

nisan na kaldı

SIRADAKİ HABER

banner470

banner477

banner452

banner449

banner487

banner481

banner472

banner479