Miss Finland’ın güzelleri Leman Kültür’de

Alanya’nın tanıtımı açısından son derece büyük bir önem arz eden Miss Finland 2018 güzelleri Leman Kültür çatısı altında ağırlandı

banner404

FİNLANDİYA'DA ilgi çeken ve takip edilen bir organizasyon olan Miss Finland Güzellik Yarışması’nın son 10 finalisti geçtiğimiz günlerde Alanya’da kampa girdi. Finlandiya’nın önde gelen medya temsilcilerinin de aralarında yer aldığı ekip Miss Finland’ın çekimlerini Alanya’da gerçekleştiriyor. Alanya’nın tanıtımı için son derece büyük bir önem arz eden bu organizasyon Alanya Turizmi Tanıtma Vakfı (ALTAV) öncülüğünde Alanya Belediyesi, Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD), Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) ve Türk Hava Kurumu ana sponsorluğunda gerçekleşiyor. Yanı sıra Alanya Muz Üreticileri Birliği ve Alanya Avokado Üreticileri Birliği başta olmak üzere kampın lansmanının gerçekleştiği The Rabbit Cafe&Bistro, Leman Kültür gibi pek çok yerel işletmenin de organizasyonda payı var. Kolektif bir bilinçle Alanya’nın el ele vererek hayata geçirdiği organizasyon kapsamında Miss Finland güzelleri Alanya’da ağırlanıyor. 
‘ALANYA’NIN TANITIMINDA EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNARIZ’
Organizasyonun gelenekselleşen ve Alanya’nın da kendi güzelini seçtiği yarışmanın hava koşulları sebebi ile yapılamadığı son gününde güzelleri Leman Kültür ağırlayarak Alanya’nın misafirperverliğini bir kez daha ortaya koydu. Güzeller denize nazır Alanya Kalesi’nin muhteşem manzarası eşliğinde keyifli zamanlar geçirdi. Organizasyona ev sahipliği yapan Leman Kültür işletmecilerinden Avukat Ulaş Özgen “Alanya adına son derece önemli olan bu organizasyona katkılarımızın olmasından mütevellit son derece mutluyuz. Türkiye’nin dünyaya açılan penceresi Alanya’da ALTAV önderliğinde hayata geçirilen bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2018, 10:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472