Miss Finland Alanya’ya fırtına engeli

Miss Finland 2018’in son 10 finalisti Alanya’da. 16 Eylül’e dek Alanya’da kampa giren Miss Finland güzelleri için bugün Alanya’da düzenlenecek olan temsili yarışma ise dün çıkan fırtınada organizasyonun gerçekleşeceği mekanda oluşan teknik arızalar sebebi ile iptal edildi

Miss Finland Alanya’ya fırtına engeli
banner404

ALANYA'NIN tanıtımı açısından son derece büyük bir önem arz eden ve ALTAV öncülüğünde organize edilen Miss Finland Güzellik Yarışması’nın kampı bu yıl 4’üncü kez Alanya’da gerçekleşiyor. Organizasyon kapsamında bin kişi arasından elenerek son 10’a kalan finalistler Alanya’dalar. Finlandiya’nın önde gelen medya temsilcilerinin de katılımı ile gerçekleşen kampa dair çekimler ise Alanya’nın tarihi ve doğal güzellikleri eşliğinde gerçekleşiyor. Sosyal medya mecraları başta olmak üzere Finlandiya’nın kalbi şimdilerde tam olarak Alanya’da atıyor.  
ALANYA GÜZELİ SEÇİLEMESE DE KAMP VE YARIŞMA HEYECANI DEVAM EDİYOR
Miss Finland’ın finalistlerinin Alanya’nın dünyaca ünlü plajlarında ve tarihi dokuların tema olarak kullanıldığı alanlarda çekimleri gerçekleştirilmeye devam ediliyor. Lakin Alanya’da gelenekselleşen ve temsili olarak gerçekleşen Miss Finland Alanya olarak adlandırılan yarışma ise hava koşulları nedeniyle iptal edildi. Gerçekleştirilmesi planlanan Miss Finland Alanya etabı güzellik yarışması, gecenin düzenleneceği mekandaki teknik arızalar nedeniyle bu yıl rafa kaldırıldı. Organizasyonu üstlenen Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV), tarafından yapılan açıklamada, "Dün gece yaşanan sağanak yağış sonucu, yarışmanın düzenleneceği mekanda meydana gelen teknik hasarlar nedeni ile yarışmayı üzülerek iptal etmek zorunda kaldık. Kamp çalışmaları ve Alanya tanıtım çekimleri ise devam etmektedir" denildi.

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2018, 23:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Finli güzellerin hastası
Finli güzellerin hastası - 8 ay Önce

Niye iptal ediyonuz

SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472