İşte Ak Gençlik'in adayları

Ak Parti Gençlik Kolları başkanlığı için Yılmaz İçmen, Cem Yıldırım, Fatih Kalan, Musa Karaduman ve Bekir Altun başvuruda bulundu

İşte Ak Gençlik'in adayları
banner404

Haber: Alper KUTAY

ADALET ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) İlçe Teşkilatı'nın 2 Aralık'ta Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirdiği kongrede İlçe Başkanı seçilen Mustafa Toklu mesaiye başlarken, 3 yıldır başarıyla Gençlik Kolları başkanlığı görevini sürdüren Alaaddin Işık da Toklu'nun yönetimine girdi. Parti tüzüğü gereği 30 yaşını doldurduğu için bu görevinden ayrılacakken yeni dönemde ana kademe yönetim kurulu üyesi olan Işık, görevini geçen hafta düzenlenen mini bir törenle geçici olarak Siyasi ve Hukuk İşleri Başkan Yardımcısı Emre Kodal'a devretti.
MÜLAKATA GİDECEKLER
Ak Gençlik Kongresi'nin 23 Aralık'ta yapılacağı kesinleşirken, bu göreve 5 isim birden talip oldu. Yılmaz İçmen, Cem Yıldırım, Fatih Kalan, Musa Karaduman ve Bekir Altun yeni dönem Gençlik Kolları Başkanı olmak için başvuruda bulundu. Önceki gün Alanya'ya gelen Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ömer Akbaş ise partinin genç üyeleriyle toplantı yaparak temayül yoklaması gerçekleştirdi. Beş isimden hangisinin yeni başkan olacağına yönelik sorular soran Akbaş, elde ettiği verileri alarak Antalya'ya gitti. Yılmaz İçmen, Cem Yıldırım, Fatih Kalan, Musa Karaduman ve Bekir Altun'un önümüzdeki hafta Ankara'ya davet edilecekleri, Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığı'nda mülakata alınacakları, 23 Aralık'taki kongrede ise tek ismin seçime gideceği öğrenildi.

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Dadaslar
Ali Dadaslar - 1 yıl Önce

Desteklerimiz Fatih Kalan ' dan tarafa olacaktır. Doğrusu da budur.

SIRADAKİ HABER

banner517

banner516

banner470

banner477

banner452

banner449

banner487

banner481

banner472

banner479