İncekum plajını otele çevirdiler

Türkiye'nin dünyaca ünlü plajlarından İncekum plajında bu sabah yaşanan olay gören ve duyanları hayrete düşürdü. Otobüsle Alanya'ya tatile gelen Konyalı bir gurup tatilci, otel masrafı yapmamak için plaja kamp kurdu. Valizlerini şezlonglara bırakan Konyalı tatilciler soluğu Akdeniz'in serin sularında aldı

İncekum plajını otele çevirdiler
banner404

OLAY, İncekum'da bulunan Ahmet Erdoğan'ın işletmeciliğini yaptığı Arena Plajı'nda meydana geldi. Konya'dan otobüsle Alanya'ya tatile gelen bir gurup genç, ellerindeki valizlerle plaja gelerek burada kalmak istediklerini söylediler. İşletmeci Ahmet Erdoğan'ın şaşkınlıkla karşıladığı gençler, ardından şezlong kirasını ödeyerek valizlerini şezlonglara bırakarak, önce kabine ardından ise denize koştular. Yaşadığı olaya anlam veremeyen Ahmet Erdoğan, " Burası dünyaca ünlü İncekum plajı yalnız ne belediyeler tarafından ne kaymakamlık ne valilik nede jandarma buraya önem veriyor. Bu çantalarda neler olduğunu bilmiyoruz kapı ve girişler olmadığı İçin elini kollarını sallayarak istedikleri şekilde giriyorlar. Plaj kenarındaki otel müşterileri sabah yürüyüşleri yaparken bu manzaralarla karşılıyorlar. Belediyemizin bize vereceği yetki doğrultusunda kendi imkanlarımızla buralara kapı yapmayı ve güvenlik koyup buranın güvenliğini sağlamak istiyoruz. Burası olası bir durumda turizme darbe vuracak önemli plajlardan birisidir." Dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erkan
Erkan - 1 yıl Önce

Kusura bakmayın da ben sizin haber anlayışınızı birde bunu haber diye yazanı ****. Halk plajını tamamen giriş ücreti dahil kendi işletmesi haline getirmek isteyen yandaş haberden başka bi bok değil bu.

osman çakıl
osman çakıl - 1 yıl Önce

Konyalı oldugunu biliyorsan sıkıntı yok bavullardan bomba cıkmaz heralde gelecek yerleşik dogu kökenli insanlara ne der sin hepsini demiyorum ama adam carşıda trist ti dükkana cagırıyor no diyor. Yanında kız cocugu var kızını ver diyor turiste .bu esnaflıkmı **** .neden carşıda zsbıta kulübesi yok polis kulubesi yok .demek istedigim bunu bir konyalı ankaralı alanyalı yapmaz .soruyorum hangisi turizme darbe vuruyor?

Aydın Doğan
Aydın Doğan - 1 yıl Önce

Elin avrupalisi geliyor imkanı tatilini yapıyor istedigi yerde ickisini içiyor ses yok ama kendi ülkede misafir gibi yaşıyorsun çoook güzel haber yapmışsın bravo ödüle layiksin

Türker Şener
Türker Şener - 1 yıl Önce

Ne demek kapı koymak? Deniz babanızın malı mı? İsteyen istediği gibi gelir ve denize girer.Denizler Türk milletinindir. Alıştınız değil mi? Deniz’in önünü kapat. Burası otelin, burası büfenin!

Ömer Kocatürk
Ömer Kocatürk - 13 ay Önce

2 dakka valiz koyduk olana bak

Ali Çetin
Ali Çetin - 1 yıl Önce

Bu şekilde rezillik çekerek tatil yapacağıma evimde otururum daha iyi ne öyle iki sırt çantasına iki şort tşört koyup sahile aleni açık yerlerde yatarak iki bira içerek yemek zamanı bakkaldan bi ekmek bi kalıp peynir ve karpuzla geçirdiğin zamana tatilmi diyosun, İnsan gibi yıl içinde ayarla bütçeni oteline gel rahat rahat uyu dinlen havuza gir denize gir hem sağlıklı hem huzurlu bi tatil yap plajlarda sürüne sürüne mülteci gibi yayılarak değil..

Hasss
Hasss - 1 yıl Önce

Kazıklayamadı herhalde

Dükkan daire
Dükkan daire - 1 yıl Önce

Hal kavşağında, dükkan; daire saatlik ; günlük kiralayan , oba misali sülalesini hısmini konu komşusunu asker arkadaşını sokakta oturtabiliyor. ne ikametgahı burada, ne birşeyi….aylarca oturuyorlar...

SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472