Gündoğdu’dan dev konsere davet

Her yıl Alanya Ülkü Ocakları tarafından geleneksel olarak düzenlenen "Milli Duruş Milliyetçi Alanya" konseri bu yıl ülkücü camianın iki önemli sanatçısı Ali Kınık ile Osman Öztunç’un katılımıyla bugün saat 20.00’da Alanya Belediye Sarayı arkasında gerçekleştirilecek

Gündoğdu’dan dev konsere davet
banner404

HER yıl Alanya Ülkü Ocakları tarafından geleneksel olarak düzenlenen "Milli Duruş Milliyetçi Alanya" konseri bu yıl ülkücü camianın iki önemli sanatçısı Ali Kınık ile Osman Öztunç’un katılımıyla bugün saat 20.00’da Alanya Belediye Sarayı arkasında gerçekleştirilecek. Ocak Başkanı Abil Gündoğdu, tüm Alanya halkını bu ücretsiz halk konserine davet etti. Alanya Ülkü Ocakları her yıl geleneksel olarak düzenlediği "Milli Duruş Milliyetçi Alanya" adlı konseri bu yıl 8 Eylül Cumartesi (bugün) düzenleyecek. Saat 20.00'de Alanya Belediye Sarayı arkasında gerçekleştirilecek dev konsere Alanya Ülkü Ocakları Başkanı Abil Gündoğdu tüm Alanya halkını davet etti.
‘BUGÜN BİRLİK BERABERLİK GÜNÜ’
Gündoğdu, “Konserler Ülkü Ocakları için bir vesiledir.  Milliyetçi ve vatansever vatan evlatlarının bir araya geldiği, devletimiz ve milletimizle alakalı sorunları olanlara bir mesaj verildiği, Türklük gururuyla şuurlanan, İslam ahlakıyla faziletlenen nesillerin yetiştiği bu kutsal ocak Allah’ın izniyle dosta güven, düşmana korku salmaya kıyamete kadar devam edecektir. Bu vesileyle bu akşam saat 20.00'de Alanya Belediye Sarayı arkasındaki meydanda düzenleyeceğimiz ‘Milli Duruş, Milliyetçi Alanya’ adlı konserimize tüm vatandaşlarımız davetlidir. Dev konserimizde ülkücü camianın iki önemli sanatçısı Ali Kınık ile Osman Öztunç sahne alacak. Tüm ülkücü kardeşlerimizin yanı sıra binlerce Alanyalıya unutulmaz bir akşam yaşatacağız” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472