Fener Alayı coşkusu DİM TV'de yaşanacak

Atatürk Anıtı'na çelenk sunulmasıyla başlayan 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları, bu akşam fener alayı ve Koray Avcı konseriyle devam edecek. Kutlamalar Dim TV (dimtv.tv) ekranlarından da canlı olarak takip edilebilecek

Fener Alayı coşkusu DİM TV'de yaşanacak
banner404

30 AĞUSTOS Zafer Bayramı’nın 96. yıldönümü kutlamaları, Alanya Belediyesi ve Kent Konseyi işbirliğiyle düzenlenen fener alayı ve Koray Avcı'nın vereceği halk konseri ile devam edecek. Kutlama programları kapsamında saat 19.30’da Atatürk Anıtı önünde toplanacak kalabalık saat 20.00’de fener alayı korteji gerçekleştirecek. Saat 21.00’de belediye binası arkasında başlayacak kutlama programının ardından ise saat 21.30’da Koray Avcı sahne alacak. Kutlamalar Dim TV (dimtv.tv) farkıyla canlı olarak ekranlara gelecek.
ALANYA DİM WEB TV 
NASIL İZLENİR?

Alanya'da 'Yeni Nesil Televizyon' sloganı ile yayın hayatına başlayan Dim TV'ye nereden nasıl ulaşılır? İşte o çok kolay yollar: 
'Yeni Nesil Televizyon' sloganı ile yayın hayatına başlayan Dim TV'ye, dimtv.tv internet adresinden, Google'a 'Dim TV' yazıp aratarak veya facebook.com/dimtvalanya adresinden, twitter.com/dimtvalanya adresinden, youtube.com/yenialanya adresinden kolayca ulaşabilirsiniz. Dim TV'nin küçük boyutlu uygulamasını telefonunuza PlayStore veya AppleStore'dan kolayca indirebilirsiniz. Böylece cep telefonunuza gelecek bildirimlerle canlı yayınları ve haberleri kaçırmazsınız. Ayrıca, Smart TV'lerde tarayıcınıza dimtv.tv yazarak ya da Youtube uygulamasından 'Dim TV' şeklinde aratarak da büyük ekran konforunda, yüksek kalitede Dim TV'yi izleyebilirsiniz.
Ayrıca masaüstü bilgisayarınızdan www.yenialanya.com'a gidip, ana manşet panelinin sağında yer alan "Dim Web TV" logosuna tıklayarak da kolayca Dim TV'ye ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2018, 14:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472