Dim Medya'nın onur gecesi Anadolu Medyası'nda

Dim Medya'nın onur gecesi Anadolu medyasında İTALİK Dim Medya A.Ş'nin, Yeni Alanya'nın 51'inci, Dim  TV'nin 1'inci kuruluş yıldönümleri için düzenlediği  kutlamaya katılan Anadolu medyası yöneticileri, Dim  Medya A.Ş. ve Alanya'yı sütunlarına taşıdılar 

Dim Medya'nın onur gecesi Anadolu Medyası'nda
banner404

DİM Medya A.Ş, Yeni Alanya'nın 51., Alanya'nın yeni  nesil televizyon kanalı Dim Web TV'nin 1. kuruluş  yıldönümlerini yurtiçi ve Alanya'dan çok sayıda  seçkin konukla coşkulu bir şekilde kutladı.  Dim TV'nin (dimtv.tv) baştan sona canlı yayınladığı  renkli geceye katılanlar arasında onur konuğumuz  Alanyalı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC  Turizm Bakanı Fikri Ataoğlu, Antalya Milletvekilleri  İbrahim Aydın ve Abdurrahman Başkan, Türk Konseyi  Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Ömer Kocaman, Türk- Kazak İşadamları Birliği Başkanı Fırat Develioğlu,  Alanya protokolü ve her kesimden çok sayıda seçkin  konuk vardı. Dim Medya A.Ş'nin onur gecesine  Türkiye'nin dört bir yanından gelen, aralarında ünlü  Gazeteci-Yazar Yavuz Donat ile TGF Genel Başkanı  Yılmaz Karaca’nın da yer aldığı, 40'tan fazla  Gazeteciler Cemiyeti (GC) başkanı ve yöneticileri de  katılmıştı. Anadolu basınının katılımı ile Türkiye de  onur gecemize şahit oldu. Anadolu medyası, Dim  Medya'nın onur gecesini ve Alanya'yı sütunlarına  taşıdılar. 

'ALANYA'YI TANITTILAR' 

Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkan  Vekili, Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı ve  Dim Medya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Dim  "Anadolu medyası temsilcisi meslektaşlarıma Alanya'yı  tanıttık, onlar da gazetelerinde Alanya'yı  tanıttılar. Dim Medya'nın onur gecesine de yer  vererek bizleri gururlandırdılar. Anadolu medyası  temsilcisi tüm meslektaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi  sunarım" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2018, 11:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479