Dim Medya A.Ş'de yıldönümü heyecanı

Okurlarıyla ilk kez 1 Eylül 1968'de buluşan Yeni Alanya 51. yaşına girmenin onurunu ve gururunu yaşarken, Dim Medya A.Ş. bünyesinde hizmete giren Alanya'nın yeni nesil televizyonu Dim TV de 1. kuruluş yıldönümüne ulaştı

Dim Medya A.Ş'de yıldönümü heyecanı
banner404

Toygar DİM

DİM Medya A.Ş, Yeni Alanya ve Dim TV’nin kuruluş yıldönümleri nedeniyle bir kutlama organize etti. 8 Eylül Cumartesi günü Bektaş Mahallesi, Tavşandamı Parkı'nda bulunan Rabbıt Restoran'da gerçekleştirilecek kutlama programı saat 20.00’de '51 Yılda 51 Yeni Alanya' sergisinin açılışıyla başlayacak. Konuklara açık büfe yiyecek ve içecek ikramlarının yapılacağı gecede Yeni Alanya ve Dim TV yıldönümü sunumları ile '50 Yılda Alanya' kitabının lansmanı gerçekleştirilecek. Konuklara çeşitli hediyelerin takdim edileceği geceye Alanyalı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, protokol üyeleri ve çok sayıda davetlinin katılması bekleniyor. Shaman Dans Grubu’nun gösterileriyle renklenecek gecede ünlü sanatçı Neco da sahne alacak.
DİM CANLI YAYIN KONUĞU 
Aynı zamanda Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkan Vekili ve Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı olan Dim Medya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Dim, bu sabah saat 09.30'da Dim TV’de Gökhan Koca’nın hazırlayıp sunduğu Günaydın Alanya Programı'na konuk olacak. Dim, canlı yayında Yeni Alanya ve Dim TV'ye ilişkin Koca’nın sorularını yanıtlayacak. 

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2018, 21:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472