Cumhuriyetin 94. yılında Dim'den anlamlı mesaj

TGF Genel Başkan Vekili ve AGC Başkanı Dim "İç ve dıştaki düşmanlarımız, Türkiye Cumhuriyeti'ne yönelik hain hedeflerine 94 yıldır olduğu gibi bundan sonra da ulaşamayacaklar" dedi

Cumhuriyetin 94. yılında Dim'den anlamlı mesaj
banner404

TÜRKİYE Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkan Vekili ve Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Mehmet Ali Dim, Cumhuriyet'in ilanının 94. yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Dim mesajında, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük bir gurur ve heyecanla kutlandığını belirterek "Türkiye Cumhuriyeti, her zaman olduğu gibi 94 yaşına girerken de içeride ve dışarıda düşmanların hedefi olmaya devam etmektedir. İç ve dıştaki teröristler ile düşmanlar, 94 yıldır olduğu gibi bundan sonra da Cumhuriyetimize yönelik hain hedeflerine asla ulaşamayacaklardır. Başta Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, İstiklal Kahramanlarımız, vatanı için gözünü kırpmadan mücadele etmiş tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, tüm halkımızın ve meslektaşlarımızın Cumhuriyet Bayramı'nı kutluyoruz" dedi.  

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2017, 13:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479