Can Ercan avukatlarla buluştu

Ekim ayında gerçekleşecek olan Antalya Barosu Başkanlık seçimleri için adayların çalışmaları yoğun bir şekilde sürüyor. Baro Başkanlığına adaylığını koyan avukat Can Ercan ve yönetim kurulu üye adayları Alanya’daki avukatlar ile Leman Kültür çatısı altında buluştu

Can Ercan avukatlarla buluştu
banner404

Ceren Şahin 
ANTALYA Barosu Olağan Genel Kurulu 13-14 Ekim 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Yeterli çoğunluğun sağlanamaması durumunda 20 Ekim’e ertelenecek olan genel kurul için çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Antalya Barosu’nda 4 yıldır yönetim kurulu üyesi olarak görev alan Can Ercan da iki yılda bir gerçekleşen meslek örgütü seçimlerinde başkanlığa adaylığını açıklayan isimlerden biri. Ercan’ın yönetim kurulu listesinde Alanya’dan da 550 avukatı temsilen avukat Ahmet Delikanlı yer alıyor. Başkan adayı Ercan ve yönetim kurulu üye adayları Alanya’daki avukatlar ile Leman Kültür çatısı altında bir araya geldi. Ercan, Alanya’daki avukatlara yönetim kurulu üyelerini tanıtırken aynı zamanda avukatların mesleki sorunlarına ilişkin de istişarelerde bulundu. 
Ercan toplantı sonrası yapmış olduğu açıklamasında “Antalya Barosu’nda 4 yıldır yönetim kurulu üyeliği yapıyorum. Bu yıl Antalya Baro Başkanlığına adaylığımı koydum. Yönetim kurulu listemizi oluşturduk. Yönetim kurulu listemizle birlikte Antalya Barosu’nu yönetmeye talibiz. Antalya’da 4 bin avukat görev yapıyor. Avukatların mesleki olarak pek çok problemi var. Bu sorunların çözümünü sağlamak adına elimizden gelen her şeyi yapmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner517

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472