Başkan Şahin'e  teşekkür ziyareti

Alanya Müteahhitler Birliği (MÜTBİR) Başkanı Mustafa Küçüker ve yönetimi, önümüzdeki günlerde yeni binasına taşınacak olan Göç İdaresi Ofisi ile ilgili olarak ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’e teşekkür ziyareti yaptı

Başkan Şahin'e  teşekkür ziyareti
banner404

Haber: Alper KUTAY

ALANYA Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin’in girişimleri ile Alanya’da kurulan Göç İdaresi Ofisi yine Başkan Şahin’in girişimleri ile yeni yerine kısa bir zaman içerisinde taşınacak. Turizm, inşaat ve emlak sektöründe sevinç yaratan bu gelişmeden sonra Alanya Müteahhitler Birliği (MÜTBİR) Başkanı Mustafa Küçüker ve yönetimi ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’e teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Göç İdaresi Ofisi’nin tarihi Alanya evinde en kısa sürede hizmete başlayacağını belirterek, turizm ve tarım sektörleri kadar inşaat ve emlak sektörünün de Alanya ekonomisi açısından büyük öneme sahip olduğunu söyledi.
'ALANYA İÇİN ÇOK ÖNEMLİ'
Başkan Şahin, “Göç İdaresi Ofisi’nin yeni binası Alanya’ya hayırlı uğurlu olsun. İnşallah en kısa sürede yeni binamızın açılışını gerçekleştireceğiz. MÜTBİR Başkanı Mustafa Küçüker’e ve yönetimine de nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim” dedi. Alanya Müteahhitler Birliği (MÜTBİR) Başkanı Mustafa Küçüker ise ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’in Alanya yararına yapılacak her projeye büyük önem verdiğini belirterek, “Göç İdaresi Ofisi, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’in çabalarıyla yeni binasına taşınacak. Alanya için bu çok önemli bir gelişme. Ben Sayın Şahin'e ve emek veren herkese çok teşekkür ederim” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2017, 14:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479