Bakan Çavuşoğlu hastane yönetimini ziyaret etti

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Bülent Adil Taşbaş ve hastane yönetimini ziyaret ederek hastanenin son durumu hakkında bilgi aldı

Bakan Çavuşoğlu hastane yönetimini ziyaret etti
banner404

DIŞİŞLERİ Bakanı Çavuşoğlu'na, Antalya Ak Parti Milletvekili Sena Nur Çelik, Antalya Ak Parti 16. Milletvekili Adayı  Hasan Kerem Ünsal,  Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu , Ak Parti  İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Kiriş ve yönetim ekibi, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Rektörü Prof. Dr. Ahmet Pınarbaşı ile Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr.  Burak Yuluğ eşlik etti. Hastane yönetimi ziyaret sırasında  yeni hizmet binasının hasta ve hasta yakınlarının   hizmete açılmasıyla birlikte göreve geldikleri günden itibaren yapılan sağlık hizmetlerini  ve ihtiyaçlarını belirten bir sunum gerçekleştirdi. 
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu sunum sırasında yaptığı konuşmasında   göreve geldikleri günden itibaren  halka en iyi sağlık hizmetinin verilmesi için çalıştıklarını ve  en iyisi  için çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Bakan Çavuşoğlu hastane yönetiminin talepleriyle  de  yakından ilgileneceğini sözlerine  ekledi.

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2018, 23:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner517

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472