AHEP hızlı başlıyor

Alanya Hamdullah Emin Paşa (AHEP) Üniversitesi, yeni eğitim öğretim döneminin ilk gününde ünlü işadamı Semih Yalman’ı ağırlayacak

AHEP hızlı başlıyor
banner404

ÖĞRENCİLERİN akademik ve sosyal gelişiminin yanında, iş hayatında başarılı olmaları için kişisel gelişimlerine de önem veren AHEP Üniversitesi bu kez akademisyen, işadamı, algı ve hikaye stratejisti, besteci, yazar, yoga eğitmeni, yönetici ve yelkenci gibi birçok sıfatıyla adından sıkça söz ettiren Semih Yalman ile bir söyleşi düzenliyor. 
Yıllardır yaptığı işlerle anılan Yalman, öğrenciler ve Alanya halkıyla buluşmak için 11 Eylül Pazartesi günü saat 14.00’de AHEP Üniversitesi’nde olacak.  
SEMİH YALMAN KİMDİR?
Harvard, Emerson ve Hacettepe üniversitelerinden mezun olan ve 3 dil konuşan Yalman, gençlerin hayallerini dinleyerek onlar ve hayalleri arasında köprü olan dünyada tek ve ilk sosyal girişim platformu Dreams Talk’un kurucusudur.  Algı stratejisi kurgusu, gayrı maddi varlık yönetimi, marka değeri oluşumu ve soft power konularında birçok kuruma danışmanlık veren Yalman, algı, marka, bireysel inovasyon ve hayal gücü gelişimi/yönetimi konularında Türkiye ve dünyada farklı üniversitelerde lisans ve lisansüstü seviyede dersler de veriyor. Yalman, aynı zamanda algı yönetimi danışmanlığı yapıyor. 2016 yılında çıkardığı 'Hayal Et Ki Ol' adlı kitabıyla beraber 15 kitap ve 10 müzik albümü olan Yalman, aynı zamanda Campaign, Harvard Business Review dergilerinde köşe yazmaktadır.
Gillette, P&G, Boyner, Doğuş, İnci, GE, TAİK gibi bir çok yerli ve yabancı kurumda üst düzey yöneticilik ve yönetim kurulu üyeliği yapan Yalman, Doğuş Müşteri Sistemleri ve Zubiz kurucularından olup, İstanbul Yat Kulübü, Oyunda Kal, Trafik Hayattır, Sanata Bi Yer, Bugün Günlerden Yarın, Yaşa Devam, Doğuş Çocuk Senfoni Orkestrası ve Do sosyal inisiyatiflerini başlatmıştır.

 

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2017, 23:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472