ABD'ye Osmanlı tokadı atılmalı

      ABD adlı katil, soykırımcı, sömürgeci, katil devlete gerçekten en okkalısından Osmanlı tokadı atılmalıdır. Bunlar ancak bu dilden anlarlar. Diyeceksiniz ki “Bu tokat nasıl bir tokat olmalı?” Anlatayım sevgili dostlar.

     ABD ile 11 milyar dolar tutarında uçak alımı anlaşması yapılmıştı. Bu anlaşma derhal iptal edilmelidir. Bu haydutlar yakın bir geçmişte bizim Kürecik'te bizim iznimizle İran'a karşı radar üssü kurdular. İran'ın itirazı üzerine bizimkiler "Sana karşı değil" demişlerdi. İran "Bana karşı kuruldu, savaş anında vururum " demişti. Şimdi vakit kaybetmeden bu üs derhal kapatılmalıdır. İncirlik üssü kapatılmalıdır. Tıpkı 1974 Kıbrıs Barış Harekatı sonrası bize uygulanan haksız ambargoya karşılık yaptığımız gibi geçici de olsa yine yapılmalıdır. ABD Amerika’nın asıl sahipleri olan Kızılderililere karşı soykırım yapmıştı. Derhal TBMM'den Kızılderili soykırımını tanıyan ve kınayan tasarı geçirilmelidir. Daha buna benzer pek çok adımlar atılarak ABD'ye gerçekçi Osmanlı tokadı atılmalıdır. Tokat mikrofonla değil reel eylemlerle atılır.

     Ordumuz Suriye’de başından beri izlenen yanlış Suriye politikalarını düzeltmek için şu an Suriye'de. Eğer doğru bir Suriye politikası izlense idi inanın şu an Suriye bu hallerde olmazdı. Sizi temin ederim ki eğer Erbakan yaşasa ve iktidarda olsa idi talebelerinin izlediği yanlış Suriye ve Ortadoğu politikalarının tamamen tersini izlerdi. Bundan en küçük bir tereddütünüz olmasın.

     Eski Genelkurmay Başkanının söylediklerinden ötürü kınayıp "Karşılığı olacak" türünden sözler yanlıştır. Başbuğ Paşa’nın sözlerinde bir gariplik yok ki. 1974 Yılında Kıbrıs'a başarılı barış harekatı yaptık. Lütfen o zamanki yetkililerle bugünküleri bir karşılaştırırsanız durum kendiliğinden ortaya çıkar.

Ne yapacaksınız beyler, Başbuğ Paşa'ya yine kumpas mı kurulacak, yoksa FETÖ mağduru Başbuğ Paşa’yı da mı FETÖ'cü ilan edeceksiniz. Yoksa Pamukoğlu Paşa'nın eşine yaptığınız gibi orduevleri girişinde kartını "Geçersiz kart"a mı çevireceksiniz? Yoksa Emekli Genelkurmay Başkanı olduğu için sağlanan yasal haklarından mı mahrum bırakacaksınız? Geçin beyler, bunları geçin. Ülke bu haldeyken, şanlı ordumuz Suriye'de iken her gün kurumlarla ve şahıslarla uğraşmak, her gün birilerine saldırmak hangi akla hizmettir? Lütfen sağduyulu olalım. Bir ve beraber olalım. 1974 yılındaki devlet adamlarımız gibi olalım. Bu size bir şey kaybettirmez, aksine yüceltir. Eğer böyle devam ederse, yoksa bütün hedef 2019'a yönelik mi diye insanların aklına haklı olarak sorular gelebilir.

     Evet dostlar, bu hadsiz ABD'ye haddi bildirilmelidir. Yukarıda anlattığım gibi öyle Osmanlı tokatları atılmalı ki, ta İsrail'den duyulmalıdır. Mikrofonlarla değil gerçek tokat icraatlarla atılmalıdır. Önce atılıp, sonra mikrofonda söylenirse önce ben sizleri alkışlarım

YORUM EKLE

banner517

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472