banner391
banner405

TFF programı açıkladı

23. haftası geride kalan PTT 1. Lig'in 25. ve 26. haftasında oynanacak olan maçlar Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından açıklandı

TFF programı açıkladı

banner404
BUNA göre 24. haftada 5 Mart Cumartesi günü sahasında Karşıyaka'yı konuk edecek olan Multigroup Alanyaspor, 25. haftada ise deplasmanda 12 Mart Cumartesi günü Samsunspor ile karşılaşacak. 26. haftada Boluspor'u konuk edecek olan Alanyaspor'un bu maçı ise 20 Mart Pazar günü saat 18.00'de oynanacak. PTT 1. Lig'in 25 ve 26. hafta programları şöyle: 

PTT 1. LİG 25. HAFTA PROGRAMI

11 Mart 2016 Cuma

19.00 - Adana Demirspor - V.Elazığspor (5 Ocak Fatih Terim Stadyumu)

12 Mart 2016 Cumartesi

13.30 - Şanlıurfaspor - 1461 Trabzon (GAP Arena Stadyumu)
16.00 - Samsunspor - M.Alanyaspor (Samsun 19 Mayıs Stadyumu)
18.30 - Karşıyaka - K.Karabükspor (İzmir Atatürk Stadyumu)

13 Mart 2016 Pazar

13.30 - Boluspor - Gaziantep BBSK. (Bolu Atatürk Stadyumu)
13.30 - A.Y.Malatyaspor - Giresunspor (Malatya İnönü Stadyumu)
16.00 - Altınordu - Adanaspor (İzmir Atatürk Stadyumu) 
18.30 - Balıkesir - Denizlispor (Balıkesir Atatürk Stadyumu)

14 Mart 2016 Pazartesi

19.00 - K.Erciyesspor - Göztepe (Kadir Has Stadyumu)


PTT 1. LİG 26. HAFTA PROGRAMI

18 Mart 2016 Cuma 

19.00 - K.Karabükspor - Samsunspor (Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu)

19 Mart 2016 Cumartesi 

13.30 - Gaziantep BBSK. - 1461 Trabzon (Kamil Ocak Stadyumu)
13.30 - Giresunspor - K.Erciyesspor (Giresun Atatürk Stadyumu)
16.00 - V.Elazığspor - Karşıyaka (Elazığ Atatürk Stadyumu)
18.30 - Balıkesirspor - Şanlıurfaspor (Balıkesir Atatürk Stadyumu)

20 Mart 2016 Pazar

13.30 - Denizlispor - A.Y.Malatyaspor (Denizli Atatürk Stadyumu)
13.30 - Göztepe - Altınordu
16.00 - Adanaspor - Adana Demirspor (5 Ocak Fatih Terim Stadyumu)
18.30 - M.Alanyaspor - Boluspor (Alanya Oba Stadyumu)


PTT 1. LİG PUAN DURUMU

OGBMAYP
1.ADANASPOR A.Ş.231256322341
2.K.KARABÜKSPOR231175261840
3.M.ALANYASPOR231166422539
4.A.DEMİRSPOR231166392639
5.V.ELAZIĞSPOR23995302436
6.BALIKESİRSPOR237124272033
7.GİRESUNSPOR23968332733
8.GAZİANTEP BBSK237115221932
9.ALTINORDU 23887202232
10.BOLUSPOR23887273432
11.SAMSUNSPOR23977322431
12.GÖZTEPE23797262430
13.A.Y.MALATYASPOR238411222628
14.1461 TRABZON236512213623
15.ŞANLIURFASPOR235711203322
16.DENİZLİSPOR236611253821
17.K.ERCİYESSPOR235612193321
18.KARŞIYAKA234613213218


PTT 1. LİG TOPLU SONUÇLAR

Balıkesirspor - Göztepe 1-1
Şanlıurfaspor - Boluspor 2-2
Denizlispor - Giresunspor 2-0
Y.Malatyaspor - Adanaspor 1-1
Karşıyaka - Gaziantep BBSK 1-1
Samsunspor - 1461 Trabzon 3-0
A.Demirspor - M.Alanyaspor 1-1
K.Erciyesspor - V.Elazığspor 1-1
Altınordu - K.Karabükspor 0-0


PTT 1. LİG 24. HAFTA PROGRAMI

4 Mart 2016 Cuma

19.00 - Giresunspor - Balıkesirspor

5 Mart 2016 Cumartesi

13.30 - Denizlispor - Şanlıurfaspor
16.00 - Göztepe - A.Y.Malatyaspor
18.30 - M.Alanyaspor - Karşıyaka

6 Mart 2016 Pazar

13.30 - V.Elazığspor - Altınordu
13.30 - Gaziantep BBSK - Samsunspor
16.00 - 1461 Trabzon - Boluspor 
18.30 - K.Karabükspor - A.Demirspor

7 Mart 2016 Pazartesi

19.00 - Adanaspor - K.Erciyesspor 
banner355

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.