banner391
banner405

Şampiyona sona erdi

Alanya Atatürk Spor Salonu'nda yapılan Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası dün oynan final müsabakaları ile sona erdi

Şampiyona sona erdi

banner404
 8 OCAK'TA başlayan Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası dün oynan final müsabakaları ile son buldu. 65 ilden, erkeklerde 1125, bayanlarda 600 sporcunun katılım gösterdiği şampiyonda 5 günde, toplam 5 kortta 1362 müsabaka yapıldı. 26-31 Ocak tarihleri arasında Büyükler Türkiye Taekwondo Şampiyonası da Alanya’da yapılacak. Şampiyonada dereceye giren sporcular aşağıdaki gibidir;
1. GÜN SONUÇLARI   
Genç Erkekler Genç Bayanlar 

55 KG 
1. Seyithan Akbalık - İzmir Efsane GSK 
2. Cem Mehmet Kahraman - Edirne Ferdi 
3. Yunus Işık - İstanbul Başakşehir 
4. Hüseyin Bezci - Ankara Ulaştırma SK 


73 KG 
1. Ozan Berke Bindak - Diyarbakır SK 
2. Hamza Öt - Ankara Ego SK 
3. Hasan Mesut Demir - Gaziantep Özel Erdem Koleji GSK 
4. Tugay Toparlak - Ordu Yüksel SK 

 
49 KG 
1. Çilem Sarıoğlu - Eskişehir Öncü SK 
2. Zeynep Akman - İstanbul Gaziosmanpaşa Erdoğan SK 
3. Hatice Kübra İlgün - Bursa Sağlıkgücü GSK 
3. Ayşe Dik - Hatay Öz Şampiyonlar Taekwondo 


68 KG 
1. Efsa Karaca - Ankara Ulaştırma SK 
2. Beyzanur Kılıç - Ankara Polat Taekwondo 
3. Yaprak Eriş - Adana Erciyes Taekwondo İht SK 
4. Betül Altın - Kocaeli Derince Gençlik SK 

------------------------------------

2. GÜN SONUÇLARI  
Genç Erkekler Genç Bayanlar 

48 KG 
1. Cengiz Baran Ay - Diyarbakır Sur Belediye SK 
2. Samet Gökmen - İzmir Efsane GSK 
3. Mehmet Kaçmaz - Şanlıurfa Belediye SK 
3. Evren Karaca - İstanbul Gaziosmanpaşa Erdoğan SK 


63 KG 
1. Berkcan Süngü - İzmir Konak Belediye GSK 
2. Burakhan Aydemir - Trabzon Bordo Mavim SK 
3. Ahmet Atmaca - İstanbul Tuzla Belediye SK 
3. Abdulkadir Güneş - Konya Telekom SK 


46 KG 
1. Kübra Dürdane Çakır - Samsun Feza Koleji SK 
2. Kübra Serdar - Trabzon Şafak Taekwondo İht. SK 
3. Songül İlk - İstanbul Gaziosmanpaşa Erdoğan SK 
3. Meltem Topal - Bursa Componenta SK 


52 KG 
1. Şeyda Baldırcı - Ankara TSE SK 
2. Türkan Akpınar - Trabzon Pelitli Belediye SK 
3. Şule Yılmaz - Ankara Akyıldırım Taekwondo SK 
3. Serap Seril - İzmir Büyükşehir Bld. Gençlik SK 

--------------------------------------------------- 

3. GÜN SONUÇLARI 
Genç Erkekler Genç Bayanlar
 
45 KG 
1. Mert Erdoğan - İstanbul Gaziosmanpaşa Erdoğan SK 
2. Refik Erdem Koç - Denizli Bld. SK 
3. Uğur Dolaş - İçel Zirve SK 
3. Murat Ateş - Kocaeli Derince Bld. SK 


78 KG 
1. Uğurcan İslamoğlu - İzmir Büyükşehir Bld. SK 
2. Uğurcan Laçin - İstanbul Ş.Evler Selahattin Ateşmen SK 
3. Furkan Özkul - Ordu Mor Beyaz SK 
3. Furkan Ünal - İstanbul Avcılar Yıldırım SK 

 
42 KG 
1. Nurgül Çelik - İstanbul Gaziosmanpaşa Erdoğan SK 
2. Ayşegül Funda Alp - Karaman Performans SK 
3. Elif Eğin - İstanbul Tanju Çolak SK 
3. Nuray Sarıdoğan - İstanbul Gaziosmanpaşa Bld. GSK 


44 KG 
1. Şeyma Tuncer - Ankara Özcan Taakwondo 
2. Sezen Şevik - İzmir Geziemir Bld. GSK 
3. Zeynep Kıvrak - İstanbul Başakşehir SK 
3. Ayşenur Hanedar - Ankara Birlik Taekwondo SK 

-------------------------------------------------- 

4. GÜN SONUÇLARI  
Genç Erkekler Genç Bayanlar 

51 KG 
1. Ömer Aksoy - İzmir Ulukent Bld. SK 
2. Mehmet Dolaş - İçel Zirve SK 
3. Sefa Tok - Samsun Ferdi 
4. Abdullah Karpestil - Ordu Morbeyaz SK 


59 KG 
1. Yusuf Kocaman - G.antep Nizip M. Akif Ersoy Hlk Eğ. 
2. Emrah İncesu - İstanbul Çildo Taekwondo İht. SK 
3. Mehmet Korucu - İzmir Efsane Gençlik Ve SK 
4. Özgür Yılmaz - Ankara Cankarakuşak SK 


55 KG 
1. Saide Noras - İstanbul Yavuz SK 
2. Damla Dede - Ankara Akyıldırım Taekwondo SK 
3. Sedanur Yumurçalı - Ankara Ego SK 
3. Çağla Ayna - İçel Lider SK 


63 KG 
1. Ayşenur Yılmaz - Konya Telekom SK 
2. Zeliha Yılan - İstanbul Ferdi 
3. Merve Dilekçi - Çorum Gençlik Çepni SK 
4. Gülbahar İlk - Ankara Ego SK 

banner355

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.