PTT 1. Lig'de 3 haftalık program açıklandı 

PTT 1. Lig'in 28, 29 ve 30. hafta karşılaşma programları açıklandı. 8, 9 ve 10 Nisan'da oynanacak 28. hafta, 12, 13 ve 14 Nisan'da oynanacak 29. hafta ile 16, 17 ve 18 Nisan'da oynanacak 30. hafta karşılaşmalarının programlarının hafta içi de olması dikkat çekti 

PTT 1. Lig'de 3 haftalık program açıklandı 

PTT 1. Lig'in 28, 29 ve 30. hafta karşılaşma programları açıklandı. 8, 9 ve 10 Nisan'da oynanacak 28. hafta, 12, 13 ve 14 Nisan'da oynanacak 29. hafta ile 16, 17 ve 18 Nisan'da oynanacak 30. hafta karşılaşmalarının programlarının hafta içi de olması dikkat çekti 

29 Mart 2016 Salı 10:32
PTT 1. Lig'de 3 haftalık program açıklandı 
banner404
BUNA göre PTT 1. Lig'deki temsilcimiz Multigroup Alanyaspor 28. haftada Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'u ağırlayacak. 8 Nisan Cuma günü oynanacak olan mücadele saat 19.00'da başlayacak. Ligin 29. haftasında ise Şanlıurfaspor deplasmanına gidecek olan turuncu yeşilli takımımızın bu maçı ise 13 Nisan Çarşamba günü saat 19.00'da oynanacak. 30. haftada yine bir deplasman maçına çıkacak olan Multigroup Alanyaspor, şampiyonluk adaylarından Kardemir Karabükspor ile karşılaşacak. 17 Nisan Pazar günü oynanacak olan bu mücadele ise saat 18.30'da başlayacak. PTT 1. Lig'in 28, 29 ve 30. haftalarında oynanacak olan diğer mücadelelerin programı ise şöyle: 

28. HAFTA PROGRAMI

8 Nisan 2016 Cuma

18.00 - V.Elazığspor - Boluspor (Elazığ Atatürk)
19.00 - M.Alanyaspor - Gaziantep BBSK (Alanya Oba)
19.00 - K.Karabükspor - 1461 Trabzon (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
20.00 - Adanaspor - Samsunspor (5 Ocak Fatih Terim)

9 Nisan 2016 Cumartesi

13.30 - Denizlispor - Altınordu (Denizli Atatürk)
16.00 - Balıkesirspor - K.Erciyesspor (Balıkesir Atatürk)
19.00 - A.Y.Malatyaspor - Şanlıurfaspor (Malatya İnönü)

10 Nisan 2016 Pazar

13.30 - Giresunspor - Adana Demirspor (Giresun Atatürk)
16.00 - Göztepe - Karşıyaka (İzmir Atatürk)



29. HAFTA PROGRAMI

12 Nisan 2016 Salı

17.00 - 1461 Trabzon - V.Elazığspor (Hüseyin Avni Aker)
19.00 - Boluspor - Adanaspor (Bolu Atatürk)
19.00 - Gaziantep BBSK - K.Karabükspor (Kamil Ocak)

13 Nisan Çarşamba 

17.00 - Altınordu - Balıkesir (İzmir Atatürk)
19.00 - Şanlıurfaspor - M.Alanyaspor (GAP Arena)
19.00 - K.Erciyes - A.Y.Malatyaspor (Kadir Has)

14 Nisan 2016 Perşembe

17.00 - Karşıyaka - Giresunspor (İzmir Atatürk)
19.00 - Adana Demirspor - Denizlispor (5 Ocak Fatih Terim)
19.00 - Samsunspor - Göztepe (Samsun 19 Mayıs)


30. HAFTA PROGRAMI

16 Nisan 2016 Cumartesi 

15.00 - Adanaspor - 1461 Trabzon (5 Ocak Fatih Terim)
18.30 - V.Elazığspor - Gaziantep BBSK (Elazığ Atatürk)

17 Nisan 2016 Pazar

13.30 - A.Y.Malatyaspor - Altınordu (Malatya İnönü)
16.00 - K.Erciyesspor - Şanlıurfaspor (Kadir Has)
18.30 - K.Karabükspor - M.Alanyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

18 Nisan 2016 Pazartesi 

18.00 - Giresunspor - Samsunspor (Giresun Atatürk)
19.00 - Balıkesirspor - Adana Demirspor (Balıkesir Atatürk)
19.00 - Göztepe - Boluspor (İzmir Atatürk)
20.00 - Denizlispor - Karşıyaka (Denizli Atatürk)
banner355
Anahtar Kelimeler:
PTT 1. Lig
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat!. Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner452

banner418

banner457

banner449

English Russian

banner453

banner381

banner344

banner386

banner349