İşte hizmet işte başkan
-Alper KUTAY
CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Alanya Belediye Başkan Adayı Şefik Türktaş, diğer adaylardan farklarının olduğunu, diğer adaylar köy köy belde belde gezip projelerini anlatırken, kendisinin de bölge halkının taleplerini yerine getirip hizmet ürettiğini söyledi. Yaklaşık 10 gün önce Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın ile Payallar beldesi esnafını buluşturup sorunlarını dinleyen Türktaş, Payallar Sanayi Sitesi esnafının toz, toprak ve çamur probleminin yıllardır çözülmediğini söylemesi üzerine hemen düğmeye bastı.
İŞ MAKİNELERİ YOLLARI ASFALTLADI
Akaydın ile gerekli görüşmeleri yapan Türktaş, yıllardır çözüme kavuşturulmayan Payallar Sanayi Sitesi yoluna el attı ve asfalt krizini giderdi. Dün Türktaş’ın girişimleri sonucu Payallar’a giden Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin iş makineleri, yollara asfalt döküp çalışma yaptı. İş makinelerinin geldiğini gören esnaf ilk önce bunun bir kamera şakası olduğunu sandıklarını, yıllardır başvurmadıkları yer kalmamasına karşın hiçbir yerden yanıt alamadıklarını söylediler. Payallar esnafı Ahmet Avşar, “15 yıldır esnafım, burada toz toprak içinde adeta boğularak iş yapıyoruz. Yolun iyileştirilmesi için yol kapama eylemi bile yaptık ama sonuç alamadık. Allah Şefik Başkan’dan razı olsun. Sorunumuza hemen çözüm buldu. Biz de sandıkta bunu karşılıksız bırakmayacağız” dedi.
ESNAF TÜRKTAŞ’A TEŞEKKÜR ETTİ
Payallar Sanayi Sitesi’ni ziyaretlerinde esnafın haklı isyanı ile karşılaştıklarını vurgulayan CHP Alanya Belediye Başkan Adayı Şefik Türktaş, geçmişten beri ne söz verdilerse bugüne dek yerine getirdiklerini kaydetti. Türktaş, “Benim için Demirtaş ile Okurcalar arasında yaşayan tüm vatandaşlarımız eşittir. 30 Mart günü seçimi kazandığımızda bize oy veren ve vermeyen herkes için hizmet etmek için kolları sıvayacağız” diye konuştu. Öte yandan Bülent Çekiç adlı bir başka esnaf da oyunu Şefik Türktaş’a vereceğini açıklarken, Hasan Ali Göyüncü isimli bir diğer esnaf, verdikleri sözü kısa sürede tutan Şefik Türktaş ile Mustafa Akaydın’a teşekkür etti.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner324

banner322

banner323

English Russian

banner321

banner294

banner220

banner138