banner391
banner405

'Esnaflarıma güvenim tam'

ANTALYA Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Orhan Tolunay, seçim öncesi merkezdeki odaları ziyaret ediyor.

'Esnaflarıma güvenim tam'

banner404
 Ziyaretleri çok sayıda oda başkan ve temsilcisi ile birlikte gerçekleştiren Başkan Tolunay adeta gövde gösterisi yaptı. Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği (AESOB) seçimlerine sayılı günler kala Başkan Orhan Tolunay, merkezdeki odaları ziyaret ediyor. Oda ziyaretlerine Antalya merkez ve ilçelerden çok sayıda oda başkanı ile birlikte çıkan Başkan Tolunay, ilk ziyaretini Antalya Börekçiler, Etli Pideciler Yufkacılar Kafeterya Kafe Barlar Esnaf Odası’na gerçekleştirdi. Oda Başkanı Raif Kama ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan AESOB Başkanı Orhan Tolunay ve beraberindeki 100 dolayında oda temsilcisine kahvaltı ikram edildi. Gösterilen ilgiye teşekkür eden AESOB Başkanı Orhan Tolunay, “Geçtiğimiz hafta ilçelerimizdeki odaları ziyaret ettik. Bu haftada merkezdeki odalarımızı ziyaret ediyoruz” dedi. Seçimlerin yaklaştığını ancak seçimle ilgili bir kaygısı olmadığını belirten Başkan Tolunay, “Seçimde aday olsa da olmasa da odalarımızı ziyaret edip, yaptığımız çalışmaları anlatıp, destek istiyoruz. Odalarımızın gösterdiği ilgi beni mutlu etti. Seçim sonucunda genel kurul üyelerinin vereceği yetkiyle, yeni ekibimle birlikte, hizmetlerimiz hız kesmeden devam edecek ve yine Antalya esnaf ve sanatkarı kazanacak” diye konuştu. 1 Mayıs tarihinde yapılacak AESOB Genel Kurulu’nda yeniden istikrarın ve deneyimin kazanacağını belirten Başkan Orhan Tolunay, “Odamızı ziyaret ederek seçimle göreve gelen oda başkan ve yöneticilerini tebrik ediyoruz. Ziyaretimize, bizi destekleyen ve vakti müsait olan oda başkanlarımız da katılıyor. Bu seçimlerin esnaf ve sanatkarımız için hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

GAZİPAŞA'DAN HABER VAR

Gazipaşa’nın gururu oldu

GAZİPAŞALI muhtarlar, Antalya İl Özel İdaresi Yol Şube Müdürlüğü’ne atanan Gazipaşalı Mustafa Şen’i makamında ziyaret ettiler. Antalya’ya giden Esenpınar Köyü Muhtarı Sami Polat, Göçük Köyü Muhtarı Nevzat Kaplan, Ilıca Köyü Muhtarı Hasan Ali Kaplan, Çörüş Köyü Muhtarı Rafik Akça ve Üçkonak Köyü Muhtarı Cumhur Yıldırım, Antalya İl Özel İdaresi Yol Şube Müdürlüğü’ne atanan Gazipaşalı Mustafa Şen’i makamında ziyaret edip, yeni görevinde başarılar dilediler. Gazipaşa’nın sorunları hakkında görüş alış verişi de yapan muhtarlar, Mustafa Şen’den köyleri için de yardım talebinde bulundular.

Miting alanları belirlendi

GAZİPAŞA Kaymakamlığı’ndan yapılan açıklamaya göre Gazipaşa’daki miting, gösteri alanları ve yürüyüş güzergahları, Gazipaşa’nın imar, ekonomik ve ticari yapısı göz önüne alınarak yeniden belirlendi. Açıklamada, toplantı, gösteri yürüyüşü yapılacak olan yerler ile afiş ve pankart asma yerlerinin şu şekilde belirlendiği bildirildi: 08.08.1985 tarih ve 18.836 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giren tüzüğün üçüncü (3) maddesi gereğince Cumhuriyet Meydanı’na Yosun Pastanesi yanından girişte tek yön Yosun Pastanesi ile Turan Gıda arası. Milli Egemenlik Bulvarı A. Rıza Büyükakça Caddesi üzerinden Sümbül Sokak ile Zeytin Sokak arasındaki yol güzergahı (Küdeoğlu Halı Saha’nın bulunduğu cadde üzeri) İnönü Caddesi’nden Kaşlar Caddesi’ne kadar olan bölge. Atatürk Caddesi’nden Zeytin Sokak’a kadar olan bölge. Çerçidede Caddesi’nden Zeytin Sokak’a kadar olan bölge. Sümbül Sokak’tan başlayıp Kaşlar Caddesi üzerinden Gökçein Caddesi’ne kadar olan bölge. Yeni pazar yerinde bulunan ara sokaklar. Cumhuriyet Meydanı’ndan başlayıp, M. Oğuz Bulvarı’ndaki ışıklara kadar olan bölge. Mehmet Oğuz Bulvarı’ndan başlayıp, Değirmen yanından Uğur Mumcu Sokağı’nın tamamı ve Otogar çevresi. Hastane Caddesi’nden Ilıca Caddesi’ne kadar olan bölge. Deniz yolu Uğur Mumcu Caddesi üzeri hariç bu cadde üzerinde bulunan Gümrük Caddesi ve Balkan Caddesi’nin tamamı. Toplantı ve miting yapılacak olan yerler ise şu şekilde açıklandı: Eski Sanayi’nin bulunduğu belediyeye ait parseldeki boş alan toplantı yeri. İhsan Oğuz İş Merkezi yanında bulunan belediyeye ait minibüs yazıhanesi arkasındaki parseldeki boş alan miting alanı. Deniz sahilindeki KOMBİ inşaatlarının karşısındaki boş alan alternatif toplanma ve miting yeri olarak belirlendi. Gösteri yürüyüşü yapılacak olan yerlerin ise şu şekilde sıralandığı bildirildi: Rasih Kaplan Caddesi üzerinden Belediye Toptancı Hali’ne kadar olan yol güzergahı. Deniz Yolu Gümrük Caddesi, M. Yücesan Caddesi KOMBİ inşaatı yanındaki cadde.GAZİPAŞA'DAN HABER VAR

Gazipaşa’nın gururu oldu

GAZİPAŞALI muhtarlar, Antalya İl Özel İdaresi Yol Şube Müdürlüğü’ne atanan Gazipaşalı Mustafa Şen’i makamında ziyaret ettiler. Antalya’ya giden Esenpınar Köyü Muhtarı Sami Polat, Göçük Köyü Muhtarı Nevzat Kaplan, Ilıca Köyü Muhtarı Hasan Ali Kaplan, Çörüş Köyü Muhtarı Rafik Akça ve Üçkonak Köyü Muhtarı Cumhur Yıldırım, Antalya İl Özel İdaresi Yol Şube Müdürlüğü’ne atanan Gazipaşalı Mustafa Şen’i makamında ziyaret edip, yeni görevinde başarılar dilediler. Gazipaşa’nın sorunları hakkında görüş alış verişi de yapan muhtarlar, Mustafa Şen’den köyleri için de yardım talebinde bulundular.

Miting alanları belirlendi

GAZİPAŞA Kaymakamlığı’ndan yapılan açıklamaya göre Gazipaşa’daki miting, gösteri alanları ve yürüyüş güzergahları, Gazipaşa’nın imar, ekonomik ve ticari yapısı göz önüne alınarak yeniden belirlendi. Açıklamada, toplantı, gösteri yürüyüşü yapılacak olan yerler ile afiş ve pankart asma yerlerinin şu şekilde belirlendiği bildirildi: 08.08.1985 tarih ve 18.836 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giren tüzüğün üçüncü (3) maddesi gereğince Cumhuriyet Meydanı’na Yosun Pastanesi yanından girişte tek yön Yosun Pastanesi ile Turan Gıda arası. Milli Egemenlik Bulvarı A. Rıza Büyükakça Caddesi üzerinden Sümbül Sokak ile Zeytin Sokak arasındaki yol güzergahı (Küdeoğlu Halı Saha’nın bulunduğu cadde üzeri) İnönü Caddesi’nden Kaşlar Caddesi’ne kadar olan bölge. Atatürk Caddesi’nden Zeytin Sokak’a kadar olan bölge. Çerçidede Caddesi’nden Zeytin Sokak’a kadar olan bölge. Sümbül Sokak’tan başlayıp Kaşlar Caddesi üzerinden Gökçein Caddesi’ne kadar olan bölge. Yeni pazar yerinde bulunan ara sokaklar. Cumhuriyet Meydanı’ndan başlayıp, M. Oğuz Bulvarı’ndaki ışıklara kadar olan bölge. Mehmet Oğuz Bulvarı’ndan başlayıp, Değirmen yanından Uğur Mumcu Sokağı’nın tamamı ve Otogar çevresi. Hastane Caddesi’nden Ilıca Caddesi’ne kadar olan bölge. Deniz yolu Uğur Mumcu Caddesi üzeri hariç bu cadde üzerinde bulunan Gümrük Caddesi ve Balkan Caddesi’nin tamamı. Toplantı ve miting yapılacak olan yerler ise şu şekilde açıklandı: Eski Sanayi’nin bulunduğu belediyeye ait parseldeki boş alan toplantı yeri. İhsan Oğuz İş Merkezi yanında bulunan belediyeye ait minibüs yazıhanesi arkasındaki parseldeki boş alan miting alanı. Deniz sahilindeki KOMBİ inşaatlarının karşısındaki boş alan alternatif toplanma ve miting yeri olarak belirlendi. Gösteri yürüyüşü yapılacak olan yerlerin ise şu şekilde sıralandığı bildirildi: Rasih Kaplan Caddesi üzerinden Belediye Toptancı Hali’ne kadar olan yol güzergahı. Deniz Yolu Gümrük Caddesi, M. Yücesan Caddesi KOMBİ inşaatı yanındaki cadde.
banner355

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.