banner391
banner405

AKP’li vekil istedi Meclis’e espresso makinesi alındı!

TBMM Baş­kan­lı­ğı, ik­ti­dar ve mu­ha­le­fet ku­lis­le­ri­nin bu­lun­du­ğu bö­lüm­le­re es­pres­so ma­ki­ne­si koy­du.

AKP’li vekil istedi Meclis’e espresso makinesi alındı!

banner404
AKP An­tal­ya Mil­let­ve­ki­li Gök­çen Öz­do­ğan Enç, Ge­nel Ku­rul ça­lış­ma­la­rı sı­ra­sın­da çay, kah­ve ve bit­ki­sel çay­lar dı­şın­da se­çe­nek ol­ma­yın­ca ko­nu­yu TBMM Baş­kan­lı­ğı­’na ta­şı­dı. Mec­lis’e ya­zı­lı mü­ra­ca­atta bulunan Enç, “Ku­li­s’­te es­pres­so iç­mek is­ti­yo­ru­m” ta­le­bi­ni ilet­ti.
TBMM Baş­kan­lı­ğı, AK­P’­li ve­ki­lin is­te­di­ği üze­ri­ne iki adet ma­ki­ne al­dı. İk­ti­dar ve mu­ha­le­fet ku­lis­le­ri­nin bu­lun­du­ğu ye­re ma­ki­ne­ler yer­leş­ti­ril­di. Bu­nun için Mec­li­s’­in 11 bin TL öde­di­ği öğ­re­nil­di.
AK­P’­li En­ç’­in ta­le­bi üze­ri­ne alı­nan es­pres­so ma­ki­ne­le­ri­ne ve­kil­ler il­gi gös­ter­mi­yor. Yi­ne çay oca­ğın­dan çay, kah­ve ve bit­ki­sel çay­lar ta­lep edi­li­yor.
banner355

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.