SPOR Haberleri Tümü

'1. lige çıkacağız'

Alanyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Pehlivan, takımın bu sezon mutlaka 1. lige yükseleceğini ifade etti ve herkesimden destek istedi

ALANYASPOR Yönetim Kurulu’nda iki dönemde yer alan ve kulübe katkılar yapan Onura Gıda sahibi Ahmet Pehlivan sezon sonunda takımın 1. lige yükseleceğine inandığını söyledi. Pehlivan, “Tüm planlamalarımızı ve transfer politikamızı 1. lig için yayıyoruz. Takımızın hazırlık döneminde ortaya koyduğu performans bu takımın 1. lige doğru ilerleyeceğini ortaya koyuyor. Son transferlerin takıma adaptasyonuyla birlikte lige kadar iyi duruma geleceğiz” dedi.
‘SAHİP ÇIKALIM’
1. lig yolunda tüm Alanya'nın desteğine ihtiyaçları olduğunu ifade eden Pehlivan, “Alanya büyük bir ilçe. Türkiye'deki birçok ilden daha büyük bir yer. Avrupa’ya açılan bir pencere. Bu şehrin takımı mutlaka 1. ligde olmalı. Kulübümüz mali anlamda zorluk çekmemeli. Herkes bütçesi oranında bu kulübe destek verirse, taraftarlar da kombine ve bilet alarak maçlara gelirse hedeflenilen noktaya daha kolay ulaşılacaktır” şeklinde konuştu.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz