banner391
banner405

Kulüpler coştu

ALANYASPOR'UN da yer aldığı 2. lig Kırmızı grupta ara transfer döneminde kulüpler kadrolarını takviye ettikleri gibi birçok takım aşırı transfer yapmaktan ve para harcamaktan kaçınmadı.

Kulüpler coştu

banner404
 120 YENİ OYUNCU
En çok transferi 15 futbolcu ile Ünyespor yaptı. Bu kulübü 11 futbolcuyu kadrosuna katan Adıyamanspor takip ederken, Beypazarı Şekerspor 11 futbolcu ile bu alanda ilk üçe girmeyi başardı. En az transfer yapan takımlar ise 37 futbolcu ile Sarıyer ve Denizli Belediyespor'la, 4 oyuncu alan temsilcimiz Alanyaspor oldu.

KADRO ENFLASYONU

GRUBUMUZDAKİ takımların bir çoğu ise kadrolarını oldukça geniş tutuyor. En çok futbolcu kadrosunda 34 oyuncu yer alan Kızılcahamamspor'da. Bu takımı 34 oyuncu ile Körfezspor, 32 futbolcuyla Adana Demirspor izliyor. Kadrosunda en az futbolcu bulunduran kulüpler ise 25'er futbolcu ile  Alanyaspor, Denizli Belediyespor, Trabzonspor olarak sıralandı. Kadro yapısı itibari ile Ünyespor, Adıyamanspor ve Beypazarı Şekerspor bir hayli değişim gösteren kulüpler olarak göze çarpıyor.


Alanyaspor temkinli davrandı

Ara transferde 4 futbolcu ile en az transfer yapan kulüplerin başında gelen Alanyaspor, kadrosunu da 25 oyuncuda tutarak oldukça temkinli davrandı. 

ARA TRANSFERDE KİM
KAÇ OYUNCU ALDI?

Ünyespor15 Transfer
Adıyaman11 Transfer
Beypazarı Şeker11 Transfer
Adana Demir10 Transfer
Fethiyespor9 Transfer
Eyüpspor9 Tranfer
Kızılcahamam7 Transfer
Körfezspor7 Transfer
Altınordu7 Transfer
Çankırıspor7 Transfer
Bandırmaspor6 Transfer
Kırklarelispor6 Transfer
1461 Trabzon5 Transfer
Alanyaspor4 Transfer
Denizli BLD.3 Transfer
Sarıyer3 Tranfer


TAKIMLARIN KADROLARINDA
YER ALAN OYUNCU SAYISI

Kızılcahamam34
Körfezspor34
Adana Demir32
Çankırıspor31
Adıyaman31
Fethiyespor30
Beypazarı Şeker29
Eyüpspor29
Altınordu28
Sarıyer27
Ünyespor26
Bandırmaspor26
1461 Trabzon25
Denizli BLD.25
Alanyaspor25
Kırklarelispor25


TAKIMLARIN TRANSFERLERİ

Ünyespor:
1- Adem Sağlam (Yeni Malatya)
2- Ahmet Buğra Erdoğan (G.Antep BŞB.)
3- Burak Onur (Denizli BLD.)
4- Cemal Taşlı (Kayseri Erciyes)
5- Emrah Görkem Alp (Sarıyer)
6- Hacı Kalın (Adana Demir)
7- Levent Yılmaz (Kardemir Karabük)
8- Ogün Özcan (Turgutluspor)
9- Okan Karabulut (Kızılcahamam)
10- Recep Yaşar (Yeni Malatya)
11- Recep Mertcan Eskin (Kardemir Karabük)
12- Serdar Karaduman (Kepez BLD.)
13- Taner Arı (Tavşanlı Linyit)
14- Ümit Bacacı (Çerkezköyspor)
15- Volkan Zemen (Menemen BLD.)

-------------------------

ADIYAMAN:
1- Abuzer Şahin (Ankara Demir)
2- Fatih Koyugölge (Ünyespor)
3- Furkan Işıkdemir (Giresunspor)
4- Güney Atılgan (Adana Demir)
5- Levent Turan (Eyüpspor)
6- Ozan Öztürk (Bozüyükspor)
7- Sait Özdemir (Adana Demir)
8- Savaş Bahadır (Çankırıspor)
9- Sedat Debreli (Eyüpspor)
10- Ümit İlyas Özkan (Ünyespor)
11- Vedat Aşkan (Çorumspor)

-------------------------

BEYPAZARI ŞEKER:
1- Ali İşleyen (Ankara Demir)
2- Cevat Macit (Çankırıspor)
3- Ercan Güneri (Tavşanlı Linyit)
4- Haluk Ulaşoğlu (Hatayspor)
5- Hüseyin İriç (Ankara Demir)
6- İbrahim Ülüm (Diyarbakır Kayapınar)
7- İlker Erbay (Boşta/Alanyaspor)
8- Mehmet Can Kasap (Tepecikspor)
9- Rıdvan Sönmez (Siirtspor)
10- Serkan Boydak (Samsunspor)
11- Ümit Altay (Tepecikspor)

---------------------------

ADANA DEMİRSPOR:
1- Edip Saruhan (Mardinspor)
2- İlyas Çakmak (Çaykur Rizespor)
3- Kerem Can Akyüz (Konya Torku Şeker)
4- Mahsun Aksoy (Adana Gençlerbirliği)
5- Necati Demirhan (Bandırmaspor)
6- Oğuzhan Gökkaya (Eskişehirspor)
7- Onur Öncü Uyandı (Nazilli BLD.)
8- Rıdvan Koçak (Ünyespor)
9- Taner Taşcı (Ünyespor)
10- Tevfik Doğukan Pala (Beşiktaş)

-----------------------------

EYÜPSPOR:
1- Doğan Altınkaya (Boluspor)
2- Halil Çelik (Adana Demir)
3- İlhan Çelikay (Alanyaspor)
4- İsa Kaykun (Kasımpaşa)
5- Onur Demirtaş (Adanaspor)
6- Savaş Esen (Kartalspor)
7- Şahin Gezer (Mevlanaspor)
8- Tuncay Süren (Manisaspor)
9- Ufuk Arslan (Adana Demir)

--------------------------

FETHİYESPOR:
1- Atakan Cangöz (Antalyaspor)
2- Bayram Akdere (Antalyaspor)
3- Emin Sarı (Mardinspor)
4- Fatih Öztürk (BUGSAŞ)
5- Mehmet Ali Anıl Toşur (Antalyaspor)
6- Mesut Özgür (Aydınspor)
7- Mustafa Aykut Turan (Bursaspor)
8- Niyazi Nayernazlı (Konyaspor)
9- Samed Kartal (Balıkesirspor)

---------------------------

KIZILCAHAMAM:
1- Ali Mumcu (İstanbulspor)
2- Aykut Selim (İstanbul BŞB.)
3- Emre Balak (Tavşanlı Linyit)
4- Erhan Küçük (Giresunspor)
5- Erkan Ferin (Konya Torku Şeker)
6- Mehmet Yılmaz (İstanbul BŞB.)
7- Şenol Karagöl (Ünyespor)

-----------------------------

KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ:
1- Caner Celep (Turgutluspor)
2- Gökhan Ünver (Fethiyespor)
3- Onur Türk (Boluspor)
4- Recep Yıldız (Beypazarı Şeker)
5- Samet Samancı (Manisaspor)
6- Tayfun Özkan (Adana Demir)
7- Zafer Şakar (Güngörenspor)

----------------------------

ALTINORDU:
1- Anıl Özönerli (Göztepe)
2- Barış Duyan (ALTAY)
3- Habib Uzun (Erzurum BŞB.)
4- Kadir Atkın (Bucaspor)
5- Kerem Vazgeç (Karşıyaka)
6- Serdar Kılıç (Ünyespor)
7- Vahdet Kılkışlılar (Tavşanlı Linyit)

--------------------------

ÇANKIRISPOR:
1- Devrimcan Beyaz (Fenerbahçe)
2- Emin Yalın (Göztepe)
3- Emre Kara (Fenerbahçe)
4- Görkem Kulbay (Fenerbahçe)
5- Önder Tiryaki (Beypazarı Şeker)
6- Volkan Altınspos (BUGSAŞ)
7- Zeki Yıldıray Çetin (Fenerbahçe)

-----------------------------

BANDIRMASPOR:
1- Celal Aras (Güngören BLD.)
2- Mesut Özkaya (Eyüpspor)
3- Musa Sinan Yılmazer (Akhisar BLD.)
4- Onur Çubukçu (Bucaaspor)
5- Sefa Aksoy (Boluspor)
6- Serdar Samatyalı (Göztepe)

-----------------------------

KIRKLARELİSPOR:
1- Emrah Akşit (Sandıklı BLD.)
2- Emre Conbalar (Çerkezköyspor)
3- Enis Çekilsu (Fethiyespor)
4- Lokman Akyıldız (Boluspor)
5- Oğuz Sarıhan (Kayaspor)
6- Yavuz Ayazoğlu (Altınordu)

---------------------------

1461 TRABZON:
1- Kadir Keleş (Adana Demir)
2- Murat Tosun (Trabzonspor)
3- Samet Albayrak (Göztepe)
4- Yunus İlgen (Körfez Futbol Kulübü)
5- Zahid Aydın (Sancaktepe BLD.)

-----------------------------

ALANYASPOR:
1- Recep Asıl (Mardinspor)
2- Serdar Akdoğan (Ofspor)
3- İshak Topçu (Kırklarelispor)
4- Fatih Arat (BUGSAŞ)

-----------------------------

SARIYER:
1- Hacı Bulut (Kayserispor)
2- Muhammed Akif Sevinç (Batman Petrol)
3- Turgay Koyuncu (Güngörenspor)

-----------------------------

DENİZLİ BELEDİYE:
1- Ekrem Engin (Denizlispor)
2- Eray Açıkgöz (Turgutluspor)
3- Muharrem Uz (Bozüyükspor)

banner355

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
mert - 5 yıl önce
fethiye antalyaspordan 3 oyuncu alırken biz napıyorduk acaba? muharrem hocanın yaşı geçmiş oyuncularını mı alanyaspora topluyorduk?