banner391
banner405

Komiteler tescillendi

ALTSO'da yeni dönemim komite üyeleri İlçe Seçim Kurulu'nda tescillenerek kabul edildi

Komiteler tescillendi

banner404
ALANYA Ticaret ve Sanayi Odası’nda (ALTSO) yeni dönemin komite üyeleri İlçe Seçim Kurulu’nca tescillenerek kabul edildi. 18 Haziran Salı günü mesaiye başlaması beklenen ALTSO Başkanı Mehmet Şahin başkanlığında görev yapacak olan komitelerin üyeleri şu isimlerden oluşuyor.

1. MESLEK KOMİTESİ (Toptan Gıdacılar)
Şaban Çam (Başkan), Mehmet Satılmış (Başkan Yardımcısı), Mehmet Hatipoğlu, Vedat Kaygısız, Mehmet Akça, Fatma Arslan, Nevin Pamukçu.
2. MESLEK KOMİTESİ (Komisyoncular)
İbrahim Sevimlier (Başkan), Ali İhsan Avşaroğlu (Başkan Yardımcısı), Mehmet Ordukaya, Mustafa Tuna, Mehmet Çetin, İbrahim Bayır, Hamit Tutkaç.
3. MESLEK KOMİTESİ (Dericiler)
Sedat Aka (Başkan), Selim Alak (Başkan Yardımcısı), Özcan Şafak Mavili, Ömer Özmetin, Mehmet Emin Dalgıç, Lütfi Zafer, Murat Kiriş.
4. MESLEK KOMİTESİ (Tekstilciler)
Mesut Şengöz (Başkan), Selbinaz Kaya (Başkan Yardımcısı),
Ahmet Büküş, Ünal Çintaş, Ali Boğatekin, Mete Alanyüz, Fatih Yapar.
5. MESLEK KOMİTESİ (İnşaatçılar)
Dilaver Çekiç (Başkan), Mehmet Cimrin (Başkan Yardımcısı), Mehmet Şahin, Ahmet Paşaoğlu, Serdar Uygun, Emre Kodal, Kutlu Kolukısa.
6. MESLEK KOMİTESİ (Elektronikçiler)
İrfan Çatal (Başkan), Halit Göktaş (Başkan Yardımcısı), Nevzat Yağcıoğlu, Hüseyin Ateş, Şükrü Yaşar, Bilal Çelik, Abdullah Yelken.
7. MESLEK KOMİTESİ (Kuyumcular)
Ali Fuat Çıraklı (Başkan), Ömer Ali Baş (Başkan Yardımcısı), Reyhan Şifa, Celal Zafer, Zafer Sönmez, Mustafa Güneylioğlu, Mehmet Koç.
8. MESLEK KOMİTESİ (Acenteciler)
Vedat Ali Erdoğan (Başkan), Kerim Yılmaz (Başkan Yardımcısı), Bilal Korkmaz, Önder Görgülü, Ali Aktaş, Resul Gümüşkaya, Barış Değirmen.
9. MESLEK KOMİTESİ (Matbaacılar)
Hasan Özkan (Başkan), Musa Keyik (Başkan Yardımcısı), Erhan Dere, Celal Öner, Fahri Durduhanoğlu.
10. MESLEK KOMİTESİ (Otelciler)
Cengiz Samar (Başkan), Muzaffer Barcın (Başkan Yardımcısı), Banu Okan Kavukçu, Ali Kamburoğlu, Kamil Köseoğlu, Kenan Önder Atlı, Mehmet Demircioğlu.
11. MESLEK KOMİTESİ (Halı-Mobilyacılar)
Tunahan Kasapoğlu (Başkan), Hüseyin Yaman (Başkan Yardımcısı), Ahmet Çağlar, Ahmet Selman Uçak, Mehmet Yaşar Yağcı, Ali Yetgin, Hüseyin Hüsnü Yönet.
12. MESLEK KOMİTESİ (Sürücü Kursları)
Orhan Kasmuş (Başkan), Fatih Karadeniz (Başkan Yardımcısı), Mustafa Irmak, Fatma Taşpınar, Mustafa Yağlıcı.
13. MESLEK KOMİTESİ (Sanayiciler)
Mahmut Köse (Başkan), Cafer Tuna (Başkan Yardımcısı), Metin Akdağ, Mahmut Tiğle, Hasan Fevzi Yüksekkaya, Hüseyin Arıkan.
14. MESLEK KOMİTESİ (Otomotiv-Lastik)
Mustafa Demirel (Başkan), Akif Şahin (Başkan Yardımcısı), Mehmet İhsan Direkçi, Mustafa Doğan, Namık Şenli, Kerim Ümit Çangırlı, Mehmet Özgen.
15. MESLEK KOMİTESİ (Restorancılar)
Mustafa Kamburoğlu (Başkan), Serkan Can (Başkan Yardımcısı), Hakkı Uysal, Ahmet Helvacı, Mehmet Güler, Gürkan Canay, Murat Çetin.
16. MESLEK KOMİTESİ (Toptancı-Ekmek)
Ali Osman Postalcıoğlu (Başkan) Hacı Tüylü (Başkan Yardımcısı), Hüseyin Sertgöz, Adnan Öztürk, Tahir Kaban.
17. MESLEK KOMİTESİ (Emlakçılar)
Zülfükar Bozdoğan (Başkan), Nihat Tufan (Başkan Yardımcısı), Hilmi Bilal Sözen, Ahmet Güzel, İsmet Erdemir,
Yusuf Yazar, Hüseyin Kodal.
18. MESLEK KOMİTESİ (Altın-Sigorta)
Recep Serdengeçti (Başkan), Ömer Göker (Başkan Yardımcısı), Mehmet Bacaksızoğlu, Mustafa Bağışlar, Ahmet Dayanç.
19. MESLEK KOMİTESİ (Hediyelikçiler)
Cevdet Alp (Başkan), Murat Tavlak (Başkan Yardımcısı), Yüksel Kaya, Ahmet Çelik, Ahmet Dayanç, Yakup Yiğit.
20. MESLEK KOMİTESİ (Fotoğraf-Av Malzemesi)
Duran Yılmaz (Başkan), Meral Kaya (Başkan Yardımcısı), Kemal Zamanoğlu, Ali Orkan, Taylan Gündeşlioğlu, Muhammet Özdemir, Sabri Yıldırım.
21. MESLEK KOMİTESİ (Mefruşatçılar)
Bora Güler (Başkan), Mustafa Durusoy (Başkan Yardımcısı), Ayşe Aras, Orhan Kaya, Kamil Serdar Çon, Seher Çalışkan, Seyit Kaya.
22. MESLEK KOMİTESİ (Nakliyeciler)
Yakup Koca (Başkan) Hüseyin Aydoğan (Başkan Yardımcısı), Hasan Kaçmar, Ahmet Varol, Tevfik Yılmaz.
23. MESLEK KOMİTESİ (Araç kiralama)
Tahsin Balıkçı (Başkan), Hasan Çavuşoğlu (Başkan Yardımcısı), Metin Atalay, Ömer Yenialp, Fatih Biçer.
24. MESLEK KOMİTESİ (Apart Otelciler)
Şevki Taç (Başkan), Cemile Koç (Başkan Yardımcısı), Mehmet Tüzün, Refik Özdemir, Ümit Hatipoğlu, Keriman Akay, Mehmet Yönet.


banner355

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.