Noel Pazarı yarın
 GELENEKSEL hale getirilen Noel Pazarı'na, Alanya ve çevresinde yaşayan yabancılar, Norveç Kültür Evi, Nordik Grup, Finlandiyalılar, Danimarkalılar, Polonyalılar Derneği, Hürriyetçi-Türk Alman Dostluk Derneği (Hür-Türk), Alman Kilise Derneği, Rus dernekleri, BOMBOLA Derneği katılarak milli kültürlerini anlatan yiyecek, içecek ve eşyalar sergileyecekler. Aynı zamanda satış da yapılacak Noel Pazarı'ndan elde edilen gelir, kaldırma platform tipi engelli asansörü için kullanılacak.
Geçen yıl düzenlenen Noel Pazarı’ndan elde edilen gelirle 4’ü akülü, 28’i manuel 32 adet tekerlekli sandalye alınarak Engelsiz Yaşam Merkezi’nde ihtiyaç sahiplerine dağıtılmıştı. Noel Pazarı’nda yabancı derneklerin yanı sıra yardım amaçlı faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları da stant açarak, dernekleri yararına faaliyetlerde bulunacaklar.
Ücretsiz ve halka açık olan pazara, Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD), Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV), Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO), Oğuzhan İnşaat, Harbour Restoran ve Başkent Hastanesi destek veriyor. 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner324

banner322

banner323

English Russian

banner321

banner294

banner220

banner138