banner391
banner405

Araç ihalesi bugün

Daha önce belediye hizmetlerinde kullanılan 32 araç ihaleyle yeni sahiplerini bulacak

Araç ihalesi bugün

banner404
ALANYA Belediyesi tarafından ekonomik ömrünü tamamlamış araçlar açık arttırmayla bugün satışa çıkarılacak. Daha önce belediye hizmetlerinde kullanılan ve ekonomik ömrünü tamamlayan 32 araç ile 2 ton plastik ve 100 ton metal hurda açık arttırma yöntemiyle satışa çıkarılacak. Hurdalar için KDV oranının bulunmadığı, araçlar içinse yüzde 1 olduğu ihale bugün saat 10.00'da Alanya Belediyesi Toplantı Salonu'nda encümen huzurunda yapılacak. İhaleye girebilmek için isteklilerin muhammen bedel üzerinden en az yüzde 3 tutarında geçici teminat yatırması gerekiyor. İhaleye girecekler teklif verecekleri her araç için ihale dokümanı şartname bedeli olarak 100 bin TL belediye veznesine yatırarak ihale dokümanlarını temin edebilecek. İhaleye katılacak gerçek kişilerin nüfus cüzdanı sureti, ikametgah ilmühaberi, geçici teminatı, istekliler adına vekaleten hareket ediliyor ise istekli adına teklifte bulunacak kişilerin vekaletnameleri, imza sirküleri ve sabıka kaydını yanlarında bulundurmaları gerekiyor. 
Tüzel kişilerin ise, oda ve vergi kaydı, tebligat için adres beyanı (Telefon, faks ve elektronik posta adresi), şirket ortaklarının nüfus cüzdanı suretini, istekliler adına vekaleten hareket ediliyor ise istekli adına teklifte bulunacak kişilerin vekaletnamelerini, geçici teminatı, tasdikli ticaret sicil gazetesini, imza sirkülerini, yetki belgesini, yönetim kurulu kararını getirmeleri gerekiyor. Ortak girişim olması halinde bu girişimi oluşturacak gerçek ve tüzel kişilerin noterden ortaklık anlaşmasını ve her biri için hazırlanacak belgeleri vermeleri gerekiyor. Geçici teminatı nakit olarak yatırmak isteyenler mesai saatleri içinde belediye tahsilat veznesine yatırılabilecek. İhaleye girecekler istenen evrakları ihale saatinden önce ihale komisyonuna teslim edecek. İhale komisyonu ihaleyi yapıp yapmamakta ve en uygun bedeli tespitte serbest olacak. İhaleye ait şartname ve diğer evraklar mesai saatleri dahilinde Alanya Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğü servisinden temin edilebilecek. 
banner355

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.