banner391
banner405

İlaç aldı penisi çıktı!

Daha diri bir vücut spor salonuna giden genç kadın burada aldığı steroid ilaç yüzünden erkeğe dönüştü

 İlaç aldı penisi çıktı!

banner404
İNGİLTERE’de daha sıkı bir vücuda sahip olmak isteyen genç ve seksi bir kadın kas yapmak için aldığı ilaçlardan sonra erkeğe dönüştü.Londra’da yaşayan 28 yaşındaki Candice Armstrong kullandığı steroidlerden sonra cinsel organının klitoris bölgesinde küçük bir penisinin çıktığını söyledi.Göğüsleri kaybolan kollarında adaleler çıkan genç kadının saçları döküldü, yüzünde ve vücudunda kıllar çıkmaya başladı.Armstrong, ilacı bıraksa da eski haline dönemiyor. Eski barmaid Candice Armstrong’in, bir ilaçla kaybettiği kadınlığının hikayesi belgesele konu oldu.
banner355

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.