Aşırı doz alınca penisini kaybetti

Güney Kolombiya'da yaşayan bir adam, kız arkadaşını etkilemek için aşırı derecede cinsel gücü artırıcı hap aldıktan sonra penisini kaybetti

Aşırı doz alınca penisini kaybetti

Güney Kolombiya'da yaşayan bir adam, kız arkadaşını etkilemek için aşırı derecede cinsel gücü artırıcı hap aldıktan sonra penisini kaybetti

23 Eylül 2013 Pazartesi 15:11
 Aşırı doz alınca penisini kaybetti
banner404
GÜNEY Kolombiya'da yaşayan bir adam, kız arkadaşını etkilemek için aşırı derecede cinsel gücü artırıcı hap aldıktan sonra penisini kaybetti. Aşırı doza maruz kalan adamın penisi kesilmek zorunda kaldı.66 yaşında olan ve ismi açıklanmayan kişi, birkaç gün üst üste ereksiyon problemi yaşadığını ve daha sonra tıbbi bir çözüm aradığını belirtti. Penis büyütücü ilaç kullandıktan sonra kangrene benzer belirtiler başladı ve iltihaplanma ortaya çıktı.Adamın tedavisini yapan sağlık çalışanları, hastanın tek çaresinin ampütasyon yani penisin kesilmesi olduğunu açıkladı. Olayın ardından gazetelere açıklama yapan uzmanlar, bu tür cinsel gücü artırıcı ilaçların doktor tavsiyesi olmadan kullanılmaması yönünde uyardı. 
banner355
Son Güncelleme: 23.09.2013 15:19
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat!. Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner418

banner407

banner449

English Russian

banner419

banner381

banner344

banner386

banner349