banner350

4 Ocak 2013 günlük burç yorumları

KOÇ
Bugün, iş alanlarınızda iletişim gücünüz etkili olacak. Bir tek konuya saplanıp kalmamalı, sorunlarınıza daha etkili yöntemlerle yaklaşmalısınız. Yakın çevrenizle keyifli planlar yapmak isteyebilirsiniz.

BOĞA
Parasal konular adına şanslı bir gün sizi bekliyor. Bugün, parasal konuları ve harcamalarınızı abartmamaya özen göstermelisiniz. Hayatı biraz daha geniş açıdan yorumlamaya ihtiyacınız olacak.

İKİZLER
Vaktinizi ailenize ve sevdiklerinize ayırmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla yapılacak güzel bir plan da gününüzü keyiflendirebilir. Bu aralar her şeyi abartarak yapmak hoşunuza gidiyor.

YENGEÇ
Gün içinde yalnız kalmak, ailenize vakit ayırmak ve bir hafta boyunca yapılacakları gözden geçirmek esas olacak. Duygusallığınızı saklamayı iyi beceriyorsunuz. Bugün, aklınıza gelen başınıza gelebilir.

ASLAN
Vaktinizi daha çok arkadaşlarınıza ayırmak isteyeceksiniz. Sosyal ortamlarda kendinizi mutlu hissetmeniz mümkün. Aktif bir gün olabilir. Sosyal ortamlarda abartıdan uzak durmayı deneyin.

BAŞAK
Enerjinizi yüksek hissedeceksiniz. Yapılacak işlerinizin peşinden koşabilir, yapılması gerekenler adına harekete geçebilirsiniz. Kalabalık ortamlarda bulunacaksınız. Önemli bir iş anlaşması oluşabilir.

TERAZİ
Bugün, daha çok dış ortamlarda ve farklı yerlerde bulunmak isteyeceksiniz. Uzaktan alacağınız haberler gün içinde kendinizi iyi hissetmenize neden olacak. Çok önemli görüşmeler yapabilirsiniz.

AKREP
Ortaklaşa maddi konulara ve para işlerine yoğunlaşabilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber yapılacak planlar veya alışverişler kafanızı rahatlatabilir. Yakın çevrenizde oluşan huzursuzlukları körüklemeyin.

YAY
İş alanlarınızdan uzaklaşmalı ve vaktinizi daha çok özel hayatınıza yöneltmelisiniz. İhmal ettiğiniz özel yaşantınızda yapılacak planlar sizin ve sevdiğiniz insanın keyfini yerine getirecek. Şansınız yerinde.

OĞLAK
Çok çalışmalı ve tamamlanması gerekenleri bugünlerde halletmelisiniz. Yoksa eliniz ayağınıza dolaşabilir. İş alanlarınızda şansınız yüksek olacak. Abur cubur atıştırmalar kilo almanızı kolaylaştırabilir.

KOVA
İlgi alanlarınız size ve sevdiğiniz insana keyif verecek olaylara kayabilir. İş ortamlarınız oldukça aktif ama siz bugünü özel hayatınıza ayırarak geçireceksiniz. Şans oyunlarında şansınız yüksek olacak.

BALIK
Bugün evinizde veya aile ortamlarınızda oldukça şanslı etkiler altında olacaksınız. Arkadaş ortamlarınızda kendi fikirleriniz konusunda ısrarcı olmayın. Davranışlarınızda abartıdan uzak durmalısınız.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner346

banner345

banner339

English Russian

banner344

banner294

banner349

banner220

banner138

banner347